Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szóval mit csinálnátok a...

Szóval mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

osztalytarsaim közül mindenki haragszik rám legalább három hete, (csk előző héten votlam iskolába ebből a hárombol) és senki nem szól hozzám max a fiuk de ők nem olyanok.. olyan éretlenek.

mit csinálnátok hogy ne legyek magányos? vagy legalább ne tűnjek annak. Szóltam osztályfonoknek, azt mondta hogy ő lássa hogy én nem nyitok feléjük, meg, hogy én egy másik lánnyal barátkozok.

hogy nyissak feléjük, haragudnak rám. Ők nemis olyanok hogy megbocsájtanak inkább ki nevetnek. Nem is akarok veluk ki bekulni, ezért kéne vmi más megoldás.

Amúgy is, azt a lanyt nem is ismerem hiába osztálytársam.

nem hittem vna hogy ofo ennyire nem ismer.



2022. febr. 27. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Miért haragszanak?

Nem lehet hogy csak simán nem tudják mit mondjanak neked?

Ha te nem nyitsz feléjük akkor...?

2022. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mondják el.

nem írnak vissza 1 hónapja, bárhogy próbálkozom, semmi.

az is lehet, simán ez direkt van, mert ők már el járnak inni fiuzni stb, de én még nem :(

2022. febr. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!