Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok mire verik magukat...

A tanárok mire verik magukat a magatartás szorgalom jegyekkel? Átlagba nem számít bele továbbtanulásnál nem ad pontot innentől fogva nem tök mindegy? legyen kettes kit érdekel

Figyelt kérdés
Semmibe nem számít bele. soha sehol elkérni megnézni nem fogják. Na mondjuk a többi jegyet se, de az legalább pontot ad ha egyetemre megyek. ez még azt se...
2022. márc. 11. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Te sem vagy 100-as, az fix.
2022. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Látom, sikerült kiadnod magadból a feszültséget. Kérdésed is van vagy csak ennyit szerettél volna?
2022. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Úgy beszélsz mint egy általános iskolás alsós kisgyerek.
2022. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Házi kész töki?
2022. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Valahol a tanárt is minősíti,hogy mennyire tudja kordában tartani az osztályt

és téged is minősít mennyire tudsz normális emberek mindjára viselkedni.


(2010-15 tanév)


Képzeld el ahol én lakom,az egyik középiskolában csak a magatartás szorgalom jegyeket nézztêk,és inkább felvették a kettes-hármas tanulót,de 4-5 magatart.szorgalom jeggyel,mint azt aki szín 5,de 2 volt belőle, akkor még nem írásbeli felvételi alapján választották a diákot.

Tudod mennyire kulturált normális gyerekek jártak oda, imádtam

2022. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4.

Az majd ráér kedd este. :)

2022. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

A tanárok nem "verik magukat" ezekkel. Számukra is nyűg, de ez elő van írva központilag. Egy kettes szorgalommal nem valószínű, hogy felvesznek egyetemre. :)


Látszólag nincs sok értelme a magatartás és szorgalom jegyeknek. Mondjuk egy másik iskolába való átvételnél ez alapján simán el is utasíthatnak. A középiskolai felvételinél ha véletlenül nem vesznek fel az adott iskolába és méltányossági kérelmet nyújtasz be akkor a hármas magatartásúak kérelmét dobják a kukába. Ha eléred az iskolában meghatározott fegyelmi fokozatokat akkor ki is rúghatnak ha már nem vagy tanköteles.

2022. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Jól mondod, hogy kit érdekel....engem pl nem érdekel a te magatartás vagy szorgalom jegyed. Sokkal inkább elszomorít az, hogy a következő generáció ilyen tanulatlan, semmire kellő mint pl te. Meg kellene tanulni viselkedni és nem a magatartás jegyed miatt, hanem azért, hogy normális tagja legyél a társadalomnak.
2022. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem mintha nálad ezen valaha is múlhatna bármiféle "felvételi". :)
2022. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Nekem általánosban egyszer azért húzta le hármasra a magatartás és a szorgalom jegyemet is a tanár, mert lehajolva elmentem egy lelógó dísz alatt, mert máshogy nem fértem oda a tanári asztalhoz a többiektől, úgy hogy egyébként a tanárnő hívott oda, hogy odaadja a szorgalmi füzetem.

Plusz nálunk hyakori volt, hogy a fiúk nem kaphattak négyesnél jobbat egyikből sem, pusztán mert fiúk.

Ennyit a magatartás és szorgalom jegy realitásáról. Semmi másra nem jó, csak hogy lehessen szivatni bármiféle különös indoklás nélkül azt is, akivel egyébként semmi baj nincs.

2022. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!