Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem magam rosszul...

Baglyocska00 kérdése:

Miért érzem magam rosszul miután kiállok a szabályok és a logikus józan érv mellett?

Figyelt kérdés

Az iskolában több olyan tárgy is van ami "fölösleges" hiszen nem érettségi tárgy pl: média, hittan, tesi stb. (vannak kivételes esetek ofc)

Tanárhiány miatt 2 ilyen jelenléti óránkat beadandókkal váltották fel (heti 1 feladat-kb. 15 percesek)

Az osztályban panasz tárgyává vált, hogy mégis minek kell ez és miért ír be 1-est a tanár ha nincs kész a feladat időben.

Mindezt egy ösztöndíjra hajtó diák nyilatkozta, amit nem a mosolyáért hanem az eredményeiért kap az ember. Utólag kiderült csak panaszkodni akart és én éreztem magam rosszul amiért segíteni szerettem volna, megoldani a problémát. Bennem van a hiba? Az iskola olyan akár a munkahely, hivatalos környezet....kéne hogy legyen, de emiatt az osztálytársaim úgy érzem lenéznek.

Honnan tudom melyik a helyes döntés?

Kiállok a házirend/józanész és hosszútávú eredmények érdekében vagy választom a azt hogy az osztályt helyeslem még ha nem is értek vele egyet?



2022. ápr. 9. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért volt kellemetlen kiállni mert "tartasz tőle hogy mit gondolnak rólad". Egyébként előírások vannak az iskola számára is, hogy mit kell oktatni.
2022. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész oktatás tele van ilyennel. Általánostól a szakképzésen át az egyetemmel egybe véve ilyen tárgyakkal és kaliberű tanárral.
2022. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a háttérben, hogy mások véleményétől tartasz/viszolyogsz, valamint az esetleges megjegyzéseiktől.
2022. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget😊 megnezem majd a témában milyen irodalom található.
2022. ápr. 10. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!