Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak? Mit...

Most mit csináljak? Mit írják neki?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lefotóztam az egyik volt osztalytársamat..(lányt)

És ma reggel ramirt..

Megkérdezte hogy lefotóztam e őket (3an voltak) miért most írt? Miért nem csütörtökön?

Most mit csináljak? Mit írjálak neki??

Amúgy én is lány vagyok..

(Ő biszexuális én transz.. ezt csak azért írom mert tetszik. Légyszíves most ebbe ne kössetek bele nem erről szól a kérdés..)



2022. ápr. 11. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
mi ezzel a probléma? Lefotóztad, és? Hát valld be, hogy igen, vagy ne, amelyikneked jobb.
2022. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De vajon mit fog reagálni?
2022. ápr. 11. 14:07
 3/11 A kérdező kommentje:

Vajon mit gondol?

Mit írjak? Vajon haragszik? Szerinted tudja hogy tetszik nekem?

2022. ápr. 11. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerősök, barátok, osztálytársak előfordul, hogy fotózzák egymást. nem akkora dolog ez. ha nem akarja, akkor max. aztmondja, töröld a képet.
2022. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Napi provokativ lgbtq-'kerdes' meg is volt. A valaszokat ignoralja, csak tovabb picsog hogy jaaaaajmikesz jaaajsegitsetek jaaajnemtudom transz vagyok biszex vagyok transzleszbikus vagyok Apache helikopter vagyok jaaaj csak vegre foglalkozzatok mar velem, csakis velem es sokat es irjatok es juuuuj nem tudoooom micsinajjak...
2022. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5#

Ahogy írtam nem erről kérdeztem. Ha nem tetszik a kérdés akkor nézd úgy mint ha heterok lennénk.

Mert nem ez a kérdés lényege. Ha még így sem tudod elviselni a kérdést akkor hagyd figyelmen kívül és ne válaszolj.

2022. ápr. 11. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha látta vagy biztos forrásból tudja, hogy megtörtént, akkor nem tudod letagadni. Ha írni akarsz, vagy megírod neki, hogy miért tetted vagy hazudsz a tényleges okáról.

Persze, a legkézenfekvőbb választásod az, hogy vissza sem írsz neki.

2022. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Te nem vagy lány.

Nevezd transznak.

2022. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

#6 ha nem ez lenne a 'kerdes' lenyege, meg sem emlitetted volna ezeket a divatos cimkeket.


A gender-hisztit felreteve: varj, hozom a kristalygombomet.

2022. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő is lefotózott azt hiszem..
2022. ápr. 11. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!