Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik, hogy egy hat éves...

Létezik, hogy egy hat éves ilyen idősnek tűnjön?

Figyelt kérdés

Mutattak egy iskolakezdéses videót, hogy az ovisok mentek iskolába szeptemberben és nem akartam megjegyezni, de az egyik gyerek első ránézésre 10 évesnek tűnt, viszont, ha jól tudom, ha úgy dönt a szülő, hogy tovább tatja ott, akkor sem tarthatja 10 éves koráig az oviban, maximum 1 évet kaphat a gyerek pluszban. Tehát egy 6-7 éves kinézhet ilyen idősnek? Vagy ezt a haladékos dolgot rosszul tudom és valószínűleg a gyerek idősebb volt?


A gyerek amúgy nagydarab volt, tehát kétszer akkora mint a többi gyerek és dui, az arca se volt kisgyerekes, hanem inkább mint egy tíz évesé.


2022. ápr. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ritkán , de előfordulhat. De nem értek hozzá.
2022. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kövér kisgyerekek mindig idősebbnek néznek ki a koruknál. Sok közülük magasabb is.
2022. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanúgy érnek a gyerekek sem, pár év teljesen normális.
2022. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg tudnád mutatni a videót (
2022. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdőjel lemaradt.
2022. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!