Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kaphatok ha nem megyek...

Mit kaphatok ha nem megyek el?Többi lent!

Figyelt kérdés

Elegem lett a 4 évből, a tanárokban nagyot csalódtam főleg osztályfőnökömben (jó mondjuk azért tisztelet a kivételnek) igazából az osztálytársaimból is már.


Nem írom le az egészet mert nem ez a kérdés.

Szóval ebből kifolyólag, nagyon nincs kedvem bent maradni szerenádozni.

Azért kérdezem mert osztályfőnököm majdnem mindennap mondja, el ne felejtsünk szerenádra jönni meg így meg úgy, nagy dolgot csinál belőle. Gondolom lesz utóhangja hogy nem megyek be, mondjuk nem is érdekel annyira csak kíváncsi vagyok.


Ja igen, a szerenád előtt tartanának valami ballagási próba szerűséget is, de már arra nem mennék be.


Lehet utóhangja belőle hogy nem megyek be? Előre is köszi a válaszokat!



2022. ápr. 24. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Max a vizsgákon megszivat
2022. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a próbára menj be, szerenádról menjd haza. Esetleg szervezz meg valami telefonhívást, amiben váratlan hírt kapsz.

Nálunk szakmunkásban amúgy volt olyan osztálytársnőm, aki nem jött be a ballagásra, mert nem volt kedve, és ezt előre közölte is, nem csináltak gondot belőle. Szerenádunk nem volt.

2022. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy bármi is lehet, egyszerűen csak mond azt, hogy bocsi beteg vagyok.
2022. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Apukám 1989-90 ben 3 tanulmányi versenyen volt érintett, amikor a szalagavató volt, egyik sem az osztályfőnök tantárgya, a szalagavatón nagyon passzív volt, 4-est kapott magatartásból, nagy dolog, utána az osztályfőnök által nem kedvelt többi gyerekkel demonstrálni akartak, hogy nem hajlandóak ballagni az osztályfőnökkel, ettől végül elálltak. Az eset az iskola tudomására jutott, apu nem kapott jutalom könyvet, tőle gyengébb tanulók meg igen, viszont az osztályfőnök nem kapott új osztályt. A biológia emelt szintű képzésben továbbra is számítottak rá, a tudása biológia területén nagy volt, de szubjektív döntésekből kizárták. Ha jól fel vagy készülve, bajod nem lehet.
2022. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Probléma az lehet csak hogy, osztályfőnököm biztos kérdezni fogja hogy hol voltam, meg mit képzelek magamról, meg miért nem szóltam neki hogy nem leszek ott.


Elegem lett ebből is hogy állandóan figyel minket, mintha ő nagy KGB ügynök lenne

2022. ápr. 24. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerenádot nem tanítási időben tartják. A diák feladata a tanítási időben jelen lenni, azon túl minden fakultatív. (Ez alól kivétel, ha tanítási időben elmarad pár tanóra mondván, hogy azokat a szerenád alatt pótoljátok, de ilyet életemben nem láttam.)
2022. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kihagyni a szerenádot. Nekünk se volt valami jó az osztályközösség, de a szerenád az egyik legjobb emlékem. Énekeltünk, piáltunk, ökörködtünk. Igaz, nálunk is volt egy tanár, aki nagy feneket kerített neki, még külön dalt is tanultunk neki, ahhoz képest csak kiállt az erkélyre és be se hívott minket. Az összes többi tanár megvendégelt.

Szóval szerintem menj el, mert meg fogod bánni. Mondjuk én meg nem táncoltam a szalagtűzőn, de azt nem bánom...


Ez persze már 20 éve volt, lehet azóta más a világ.

2022. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!