Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tanfolyamra járok mindenki idősebb nálam kb 20 évvel, csak nők járnak oda természetesen anyukák én vagyok a legfiatalabb. Napi szinten hallgatom a fiatalok ledegradalasat, a gyerekről sztorikat és szexuális töltetű "vicceket" vagy a ferjukrol szaftos sztorikat, őszintén ezek engem nem érdekelnek. Tanfolyam legelején mindenkivel, nem tulzok, mindenkivel beszélgettem próbáltam én is hasonlóan de egyszerűen nem ment mert irritál és nap végére teljesen lefaradok tőlük agyilag. Most úgy döntöttem koszonesen kívül nem igazán kívánok velük beszélgetni, kivéve egy csajjal mert ő az egyedüli aki nem csinálja ezeket.

Bennem van a hiba vagy mi a véleményetek?



2022. máj. 1. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom amikor valaki a magánéleti dolgait kiteregeti, nem szívesen hallgatom hogyan szopatták le stb a másikat...szóval én sem nagyon beszélnék velük. Alapvetően műveletlenség megosztani mindenkivel az ilyen jellegű storykat.
2022. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van benned a hiba.

Ilyenek, hagyd rájuk!

Én, ha nem találok megfelelő hangot a társasággal, akkor nélkülük is elvagyok.

2022. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is el vagyok egyedül csak ilyenkor hajlamos vagyok azon aggódni, hogy a jövőben esetleg munkahelyen vagy máshol is csak ilyen emberek lesznek e mert ezekkel nem tudok beszélgetni.
2022. máj. 1. 18:35
 4/6 franciasrac ***** válasza:
81%

Nem benned van a hiba.

Talán szólj nekik? Valószínűleg semmit nem fog változtatni de legalább majd megtudják, hogy mit érzel

2022. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, én is ilyen vagyok, nem szeretem az ilyen small talk-okat, így bele sem megyek:).
2022. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem benned van a hiba kerdezo, vannak az olyan anyak akik ha egybe vannak eresztve csak fa-szsagokrol tudnak beszelni. ha te epp nem ilyen fajta vagy akkor sajnos nem tudsz bekapcsolodni a beszlegetesbe.
2022. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!