Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most napjainkban is ilyen az...

Most napjainkban is ilyen az iskola ?

Figyelt kérdés
Mint pár éve ? Hogy fenyegetik a tanárokat a középiskolában a diákok ? Vagy már nem annyira ? Azok kivételes esetek voltak ?
2022. máj. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekeim iskolájában nincs ilyen, mondjuk soha nem is volt. Viszont olyan tanárhiány van, hogy két és fél hónapja nem volt kémia órájuk és ettől a héttől kezdve egy másik osztállyal összevontan tartják nekik a matekot (gigantikus létszámban, a terembe is úgy férnek be, hogy viszik a székeket), az angol tanítás óraszámát pedig mivel egy angol tanár elment multiba dolgozni, alsósoknál jelentősen csökkentették. Ez egy bp.-i jó nevű ált. iskola. De tudok olyan iskolát is, ahol alsóban napi egy-két órát tudnak megtartani.
2022. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nem csak fenygetett, meg is tette....jó mondjuk meg is érdemeltem...

"Ha így fogsz viselkedni évvégén elintézem, hogy átrakjanak a másik osztályba."

Amúgy tökre tetszett a másik osztály is, sokkal jobbfej volt az ofő.🤷‍♂️

2022. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát... nem mindegy hogy egy borsodi gyűjtő vagy egy budapesti elitgimi a szóban forgó középiskola.
2022. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Az én időmben is már úgy volt beállítva, hogy szegény tanárok csak túlélni járnak be, mert mi diákok tönkretesszük az életüket és fenyegetjük őlet, órán nem figyeünk, sőt be se járunk, mert a kocsmában ülünk és ha mégis beesünk egy dogára akkor egyeseket írunk de elvárjuk hogy átengedjenek minket, mert ha nem, akkor anyuci-apuci majd jól feljelenti az egész sulit, miközben mi röhögünk a markunkban, aztán megyünk szeretkezni a wcbe.


Na, ha ezek közül akármi megtörtént volna náunk, az szenzáció lett volna.


Nyilván nem voltunk aktívak azokon az órákon amiket lesz.rtunk, de azért igyekeztünk nem zavarni a tanárt.


Nyilván akadt 1-2 gyerek akire rá kellett szólni, mert bohóckodott, de azért távol állt attól a szituáció, hogy a tanár mentális sérelmeket szenvedett volna el.


Nyilván volt 1-2 szülő akiknek a kis hercegnőjük volt az egyetlenük, de az ő hisztijük is kimerült abban hogy a fogadóórán jól megmondták a magukét, nem jelentettek fel senkit. Amúgy ha én hazamentem azzal, hogy egyest kaptam, anyukám sosem pattant fel, hogy a tanár hibája és én sem a tanárt hibáztattam. Ahogy semelyik másik gyerek sem tet így. Akármi volt az az én felelsségem volt, ezt tudta anyukám is és tudtam én is.


Illetve volt 1-2 lógós, de szerintem az nem egy nagy százaléka egy 34 fs osztálynak és ők se várták el a kegyeemketteseket.

2022. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!