Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai Magyar tanárok hozzá állásáról?

Figyelt kérdés

Halottam vad történeteket, hogy egyes tanárok elég csúnyán viselkednek a diákokkal, csúnyán beszélnek velük stb. Viszont megint más helyeken, inkább a tanárral beszélnek csúnyán. Személy szerint én mind a kettőt tapasztaltam. És persze a tanárok, a kormányt okolják minden szenvedésükért, de valóban a kormány a hibás? Nem inkább belülről kéne megváltoztatni, a hozzáállást? Ne értsetek félre, vannak jó tanárok és tényleg vannak surmó link tanárok(?).... hát a kivétel ez esetben is erősíti a szabályt? (ha vannak történeteitek, nyugodtan írjátok le)

- Továbbá nem képmutatás, hogy a tanárok tüntetnek mert kevés a fizetés, aztán vissza mennek, kb leszarják a diákot (ilyen is van) és mert olyan kedvük van, akár meg is buktat ?



2022. jún. 11. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, a kormány a hibás... Ennyi pénzért ilyen tanítást lehet kapni, ez van.

Ha Michelin-csillagos ellátást akarsz, ahhoz nem elég a mekis pénz. A tanár is ember, márpedig ha éhbérért kell fél napon keresztül tanítanod/kordában tartanod 30 gyereket, akkor arra rámennek az idegeid, és egy idő után igenis odaszólsz.

Arról meg nem is beszélve hogy abban akiben van kurázsi, el is hagyja egy idő után a pályát egy olyan munkáért ami mellett nem kell forintra pontosan kiszámolni hogy mennyit költhetsz zabálnivalóra.

2022. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Héééééééééééééééé! Én ofőm cuki megmentette hírnevemet neki köszönhető mindenki szeret és fantasztikus becenéven hív menő lettem ofőm igenis foglalkozik diákjaival mert látott sírni akkor mindenki csúfolt beszélgetésünk után tele voltam hasznos tanácsokkal megfogadtam őket újra lettek barátnőim!
2022. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Vannak nagyon kedves és jó tanárok, és nagyon rosszak is. Bár azt gondolom, akinek nincs türelme, és nem érez lelkesedést a tanítás iránt, az ne menjen tanárnak, de nem csodálom, hogy sokan kiégnek, mert tényleg borzalmas a fizetés és a diákok sem könnyítik meg a dolgukat. Mindig is voltak rosszabb gyerekek, de pl. a volt osztályfőnököm a 90-es évek eleje óta tanított és mondta, hogy azért teljesen más volt a helyzet a 90-es években vagy a 2000-res évek elején, mint mostanság. Sosem értettem, diákként sem, hogy miért kell egyeseknek direkt provokálni a tanárokat. Ha nem érdekli őket az óra vagy a tananyag, akkor rajzolgassanak, bambuljanak, de ne zavarják az órát, ne pofázzanak vissza, ne zavarjanak másokat.
2022. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Amikor én voltam középiskolás, már akkor is 10-ből 7 tanár alkalmatlan volt a pályára. Mostanában annyiban más a helyzet, hogy 10-ből 8 tanár alkalmatlan :D

Semmiért nem akarnak felelősséget vállalni, a szülőket folyamatosan szívatják, az információkat rendszeresen visszatartják, Krétába hülyeségeket írkálnak be... borzasztóak.

2022. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

A legnagyobb probléma a fizetes, ami semmire sem elég. Aztán vannak itt meg egyéb problémák. Régen a tanárt megbecsultek,az egyik legnagyobb

Presztizsű dolog volt tanítani,ergo a legjobbak tanítottak, anno apum

Mesélte hogy mekkora pofont kapott papamtol mikor megtudta,hogy visszafeleselt egy tanarnak. Most meg telibeszarjak,telefonozik,idióta szülők stb…

2022. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy engem az se erdekelne ha nem is lenne tanar magyarorszagon, en online megtanulok mindent. Ilyen fizetes mellet en biztos, hogy nem lennek tanar, inkabb felmondanek, tudom milyen nehez nekik 160 ezerert. Mondjon fel mind, amig a kormany meg nem gondolja magat, ha mar latjak hogy nagy baj van, szerintem nem hagyjak ugy, de ezektol minden kitellik mar.
2022. szept. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!