Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik haverom folyamatosan...

Az egyik haverom folyamatosan elküldözgeti a fingját messengeren, ezért ma bosszúból egy hosszú fingot én is felvettem hangrögzítőre, és elakartam küldeni neki, de véletlen másnak küldtem el, aki ráadásul a legjobb csaj a suliban, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyan az a vezetéknevük és a keresztnevük is hasonló ezért cseréltem össze, visszavonni már nem tudom mert megnézte egyből :(
2022. júl. 7. 13:41
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%

Most elképzeltem, hogy a haver érzi, hogy fingania kell de visszatartja, előbb gyorsan benyomja a hangrögzítést és utána engedi ki x,D


Amúgy meg a hangüzenetet nem lehet ugyanúgy törölni, mint a sima üzit? Törlöd a beszélgetésből és odaírod, hogy bocs, nemide és ennyi.

2022. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5#

Egyből megnézte, szóval ha törli is mindegy

2022. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt irod hogy bocs nem ide is gáz

Ha cikinek érzed inkább kend másra

“Bocsi egy haverom azzal szórakozik hogy ilyeneket küldözget, továbbitani akartam egy másik havernak, véletlen küldtem neked”

Ennyi :)

2022. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez jó ötlet, köszönöm!
2022. júl. 7. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy tetszett-e a szaga :d
2022. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Küld egy dickpicket és eltereli róla a figyelmét. :DD
2022. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os ez de nagy volt. XD
2022. júl. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!