Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mennyire pofátlanság ha...

Az mennyire pofátlanság ha egy iskola már hónapok óta tudja hogy a nyáron elköltözik, de semmit se szól a frissen felvetteknek csak a beiratkozás után?

Figyelt kérdés

Lemegy a felvételi eljárás tavasszal, mindenki megkapja az értesítőt hogy felvették, jún végén beirakoznak az újak.

És akkor júl elején, beirakozás + 1 hétre kirak az iskola egy közleményt hogy költözik, tök más részére a városnak.

És mindenről eddig senkit se tájékoztattak noha január óta tudják a költözést.


Miért nem közölték a felvételi előtt hogy figyeljél kedves szülő úgy jelentkezz hozzánk hogy ha felveszünk nem ide fogsz ám járni, hanem a város külső részére, busszal 1 óra bárhonnan...


2022. júl. 18. 11:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan melyik városról v. iskoláról van szó?
2022. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Alapítványi iskola. Ott mindennaposak a kitalált botrányok az alkesz főnöknél.
2022. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
2: óhhh... a meleg miatt úgy látszik lelassult a gondolkodásom, és nem ugrott be azonnal, hogy mi az ábra... :-DDD
2022. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
95%

Honnan tudod, hogy hónapok óta tudják? A facebookon olvastad két Coelho idézet között?

Illetve, milyen választ vársz erre a kérdésre? Pl: 10-es skálán határozzam meg?

Ha azt írom h teljesen arcátlan húzás ez, akkor megnyugszik a lelked?

Tényleg ez volt számodra a legfontosabb, h feltedd ezt a kérdést ezen az oldalon?

2022. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod, hogy hónapok óta tudják? "


Onnan hogy ott dolgozom és a szerződést az új bérleményről aláírták lassan 1 fél éve... onnan tudom.

2022. júl. 18. 11:35
 6/28 A kérdező kommentje:

" Pl: 10-es skálán határozzam meg?"


Akár. mert miért ne. akár.


az biztos hogy forranak az indulatok a szülők részéről, és a szülő semmit se tehet 1 dolgot leszámítva: hogy felvétel ide vagy oda, nem hozza ide a kölkét.

Megteheti hogy kiiratkozik, vannak iskolák akik tárt karokkal várják.

2022. júl. 18. 11:36
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

5: tehát akkor te is ludas vagy abban, hogy nem proponáltad azt, hogy tegyék ki a weboldalra...


De amúgy 99,99%, hogy alapítványi iskolás kamukérdés. :-D

2022. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"hogy nem proponáltad azt, hogy tegyék ki a weboldalra..."



Nekem ehhez mi közöm? döntéshozó vagyok én? felelős intézményvezető személy? A fenntartó embere? egyik sem.


Akkor mi közöm hogy kirakják-e?

és ha szólok hogy ki kéne rakni és ők azt mondják hogy NEM RAKJUK ki akkor mi van?

2022. júl. 18. 11:42
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Jól van, kamuzz tovább... :))) Kifogásgyáros dr.
2022. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

majd még a végén a takarítónő lesz a hibás mert nem került ki igaz-e?


halkan szólok: a honlapra egy betű nem kerülhet ki(és le..) az igazgató utasítása nélkül.


ha valaki saras? hát ő.


de az élet ezt is megfizeti: a szülők őt hívogatják és anyázzák nem engem.

2022. júl. 18. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!