Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milton Friedman Egyetem 2022...

Milton Friedman Egyetem 2022 gazdalkodasi es menedzsment alapszak?

Figyelt kérdés

Van aki rajtam kívül is ezt irta elso helyre?😎💪 Illetve akinek már van tapasztalata az egyetemről az ne tartsa magában!!!😋 Nagyjából ismerem már az egyetemet, de kivancsi vagyok mindenre is.

Udv, egy leendo egyetemista🙋🏽‍♂️



2022. júl. 20. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Az nem is egyetem.
2022. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert?🥴🤡🤓 Nem egy ELTE szintjén van, es akkor az csak szar lehet? Voltál már ott? Úgy bírom az ilyeneket akik direkt azért válaszolnak, hogy elvegyék az ember kedvét. Engem is simán felvettek volna egy jobb egyetemre, de sokkal fontosabbnak tartom azt hogy olyan helyre járjak, ami barátságos, közel van, és nem 600 tanuló van egy alapszakon, ahol a tanárnak csak egy név vagyok, hanem viszonylag kisebb létszám, barátságos légkör, és a hallgatókhoz igazított oktatás. A nyílt napok alapján egy nagyon jó egyetemnek iteltem meg a Miltont, ahol ugyanúgy emberek oktatnak és emberek tanulnak, mint bárhol máshol. Lehet hogy a diplomád nem fog annyit érni, mint mondjuk egy friss Eltés diploma, de simám el tudsz helyezkedni vele. A közösségi szolgálatomat is itt tudtam le, kialakult egy bizalom az egyetem iránt, és egyáltalán nem érzem hogy egy Elte, vagy Óbudai többet tudna nekem adni. De akinek nem ez az izlese, nyugodtan menjen bölcsészkedni az eltere, csak ne szóljon le más egyetemeket🤡
2022. júl. 21. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos az elméleti órákon, sőt még a gyakorlatokon is általában csak egy név vagy, ha nem jelentkezel állandóan, akkor biztos, hogy nem fognak megjegyezni.


A Milton valóban nem egy top egyetem, de ettől még élvezheted, és ha neked valóban annyira tetszik, akkor tök jól fogod érezni magadat.

2022. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
86%
Én pár éve ugyanide adtam be, 1.helyre. Szerintem életem legjobb döntése volt, jók voltak az egyetemi évek, senkire se tudok panaszkodni. Most egy banknál dolgozok, elég jó területen, és mindenki akiket ismerek, gyorsan elhelyezkedett, hasonlóan jó területeken. Hidd el, nem fogod megbánni😉
2022. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Utolsó félévemet töltöm gazdmenedzsmenten és már el tudtam helyezkedni egy elég jónak számító munkahelyen. Eleinte sok volt a rossz érzésem, hogy nem egy neves egyetem stb... Hülyeség. Nagyon jól fogadták a szaktársaimat és engem is a munkaerő piacon. Hajrá mindenki!
2022. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!