Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Várható a 2022/23-as tanévre...

Várható a 2022/23-as tanévre a gimnáziumokban online oktatás?

Figyelt kérdés
Kishúgom nyolcadikos, nagyobbik most kezdi a gimit, én harmadikba megyek. Észrevettük, hogy az őszi szünetet eltolták egy héttel, és arra gondoltunk, hogy lehet azért van, mert decembertől (amikortól megjön a hideg) így akarnak a rezsicsökkentés végett spórolni az iskolai fűtéssel. Lehet h így lesz?

2022. aug. 14. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Pedzegetik a mi kerületünk oldalán már eleve ezt írták lehetséges okna....inkább ez mint az erdőírtás igazából bocsi!


Az őszi szünet eltolása egyébként nem rossz taktika egy hét fűtés se lesz kispénz most...

2022. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Várj előveszem a varázsgömbömet...
2022. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Korabban még arrol zengtek hogy csak egyetemistákat erinti majd es energetikai okokbol csak. Hogy jonnek most ide az altalanis iskolák is?
2022. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemeknél már megjöt az első fecske az ELTE személyében, ők készülnek...a többi szerintem még csak számítás, de tény, bele lett írva a rendeletbe hogy vírushelyzet vagy fűtésprobléma esetén lesz onlineozás...
2022. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
81%

Most megnéztem, nem csak az őszi szünetet tolták későbbre, de a tavaszi is hamarabb lesz egy héttel. Én is a fűtésre gondolnék.


Online oktatás remélem nem lesz.


egy végzős

2022. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én remélem :)
2022. aug. 14. 18:10
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal.
2022. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kegyetlen idők elé nézünk... Simán elképzelhető.
2022. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!