Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kedves fiatalember leköpte...

Egy kedves fiatalember leköpte az iskola előtt a biciklimet, amikor nem voltam ott. Valószínűleg ezt folytatja, ha nem teszek valamit ellene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 csoportra volt bontva az osztály, nem ugyanabban vagyunk, az övét előbb elengedték haza utolsó órán. Mire én odamentem a biciklimhez, az ülésen egy szép adag köpet fogadott, meg még egy rágót is kaptam ajándékba. Szerencsére észrevettem, mielőtt ráültem volna. Már előző tanévben basztattot ez a dologtalan semmirekellő, mert unatkozik és nincs dolga, ma nem foglalkoztam vele, egy kicsit próbált idegesíteni a beszolásaival az egyetlen barátja, a 16 évesen 165 centi magas minyon (aztán a "ne etesd a trollt" szabályt követve bedugtam a fülembe egy ilyen sárga füldugót, pár félig hallott beszólás után elkullogott). Gondolom ezért köpött ez a proli, hogy ne legyen olyan jó napom. Van a bicklitárolónál egy kamera, csak nem arrafelé van fordítva, talán az látszott, hogy ő odament, de maga a köpés nem. Köszönöm, ha ad értelmes tanácsot valaki, a "verd meg azt jóvan" szintű megfejtések viszont kíméljenek.

2022. szept. 2. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
a zacskó jó ötlet, aztán ha eltűnik róla, jelentheted, hogy matatnak a bicikliknél, rakjanak normális kamerát/figyeljék.
2022. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!