Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez csak szerintem furcsa?

Ez csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

11.-es lány vagyok. Van egy csaj az osztályomban, akivel 9. és 10. alatt alig beszéltem, talán ha 5 mondatot a 2 év alatt, illetve még sosem ültünk egymás mellett. Viszont múlt héten, azt hiszem szerdán, egyszer csak fogta magát valamelyik óra előtt, és minden szó nélkül odacuccolt mellém. Csak néztem nagyokat, hogy ebbe meg mi ütött. Pénteken például nem mellé ültem matekon, ezért utána meg is jegyezte, hogy a következő matekon ülnék-e mellé? Tegnap pedig rámírt este, hogy "holnap ülsz mellém törin?"

Ez csak szerintem nagyon furcsa? Jó, lehet, hogy kissé paranoiás vagyok, de én egyből arra gondoltam, hogy tuti, hogy valami információt ki akar belőlem szedni, vagy ki akar deríteni valamit rólam, vagy esetleg mások kérték meg az osztályból erre. Persze az is lehet, hogy csak simán barátkozni próbálna velem, de ez akkor is nagyon nagyon furcsa számomra.

Ti mit gondoltok?



2022. szept. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy nem már régóta tervezgeti, hogy közeledik feléd, mert barátkozni szeretne veled, csak várt, hátha adsz jelet, de nem. Most meg lépett.

Nyilván lehetsz óvatos a beszélgetésekkel, de nekem biztosan nagyon jól esne a baráti közeledése.

2022. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most rájött a barátkozás, azután, hogy 2 évig nem érdekelte az ilyesmi.
2022. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak barátkozni akar. Az a gond, hogy két év után már nehéz elkezedni, valószínűleg ő így próbált meg közeledni.
2022. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!