Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen gyakori, hogy valaki...

Milyen gyakori, hogy valaki nem táncol szalagavatón? Kb mennyien nem szoktak részt venni benne osztályszinten?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk talán nem is volt olyan, aki nem vett részt benne. De én azt kívánom, hogy bár ne tettem volna.
2022. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a testvérem osztályában ketten nem vettek részt. Nekem pedig a szalagavatóm elmaradt a covid miatt végül, de készültünk rá, és mindenki táncolt volna. Szerintem elenyésző azok száma, akik nem vesznek részt benne. Szerintem ha valaki nem is akar annyira táncolni, végül azért na, bevállalja.
2022. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagytam és nem bánom.
2022. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem táncoltam, nem jutott pasi mindenkinek, én meg alapból nem is jelentkeztem, úgy gondoltam, van épp elég baj az érettségivel, felvételivel, nyelvvizsgával, francnak se hiányzik még egy táncikálás is.
2022. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem olyan jellegű volt a szalagavató, hogy bárki táncolt volna, szóval nem.
2022. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a keringő évfolyam szintű volt, minden osztályból 3-4 pár táncolt (aki jelentkezett). Azon kívül minden osztálynak volt egy rövid műsora, abban mindenki részt vett.
2022. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az osztálytáncban táncoltam, a keringőhöz nem volt párom, kevés volt a fiú az évfolyamon.
2022. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén lesz és a világ minden kincséért se fogok táncolni az kurwaélet
2022. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2-3 lány nem táncolt, de senki nem csinált belőle ügyet.
2022. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Anno a mi osztályunkban egy lány, az évfolyam egy másik osztályából egy srác... meg vszeg a többi osztályból is max ilyen 1-2 ember nem táncolt.

Szóval tök átlagos jelenség, ha osztályonként 1 vagy 2 ember nem akar táncolni.


Én élveztem. Halálosan döglesztően néztem ki frakkban:D

Nyilván a párfelkérés parás volt, de végül nagynehezen felkértem eg ylányt. Nagyon szép volt a fehér ruhában. Aztán rá 5 évre ismét nagoyn szép volt a fehér ruhában, amikor oltárhoz vezettem:D

2022. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!