Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kihagyjam a csütörtök délutáni...

Kihagyjam a csütörtök délutáni órámat?

Figyelt kérdés
Azon kívül egy órám van aznap 10-12 közt, az említett óra meg 16-18 közt van. Emiatt nem tudok koliból hazamenni aznap, csak pénteken reggel (olyankor nincs órám), és rámegy az egész napom. Viszont hétfőn zh-m lesz, és egy beadandóval is meg vagyok csúszva és jól jönne egy péntek, amin tényleg produktív tudok lenni.
2022. okt. 3. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 2 órád van aznap?
2022. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. És van közte négy óra semmi.
2022. okt. 3. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Csütörtök este a koliban megcsinálod a beadandódat és pénteken reggel hazautazol. Útközben meg tanulsz a zh-ra. Vagy ellógsz a csütörtöki óráról és hazamész.
2022. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vágom, hogy milyen opcióim vannak. Csak nem tudom, hogy megérné-e elhasználni egy igazolást erre. Kis nulla kredites gyakorlati tárgy... :D

Útközben nem tudok tanulni, ülőhelyem sincs sokszor, szóval 4 óra kiesett instant. Plusz nem elég a zh anyagára ez az idő. Valószínűleg egyéb órákra fogom olvasni a szakirodalmakat az utazás alatt. Hétköznapra valamennyire le tudom osztani a beadandó nagyját. Meg még ppt-t is kell csinálnom. :D

2022. okt. 3. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!