Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Doga írás közben évfolyamtársa...

Doga írás közben évfolyamtársam aki a másik padsorban ült velem egy sorban miért nézett rám legalább ötször?

Figyelt kérdés
El voltam foglalva a dogával, de periférfikusan mindig csak azt érzékeltem, hogy felém fordítja a fejét. Rá is néztem talán egyszer és szabályszerűen engem nézett. Gondoltam, hogy lehet puskázni akar, de az kizárt, mert eleve elfordítva tartom a lapot és úgy nem láthatta, másrészt meg ahhoz elég távol volt. Amúgy nem ismerjük egymást, pár óránk volt még csak együtt. Semerre nem nézett, csak felém. Ilyet még nem láttam..

2022. okt. 23. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ihletet merített a fura fejedből.
2022. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt mi honnan tudhatnánk? Talán az aurdból nézte ki a jó válaszokat. Vagy súgott neki valaki, te meg közük ültél és csak hitted, hogy rád néz. Az is lehet, hogy rád van krásolva. Vagy tetszett neki a ruhád. Elbambult. Elaludta a nyakát, és csak így tudta tartani a fejét. Befelé figyelt a válaszokra, és csak random nézett. Hülyén állt a hajad, és azt nézte. Vagy három fejed van, csak még nem merték neked megmondani. :)
2022. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
xd
2022. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet segítséget kért volna, vagy egyszerűen csak tetszel neki.
2022. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Dolgozat közben én is sokat nézelődők néha h kinek h megy nézem ki az aki szinten csak másokat bámul az kicsit különös h csak rad nézett lehet szimpatikus vagy neki vagy látta h nagyon írsz és azt várta hátha segítesz egyébként az is lehet h kifejezetten az érdekelte ot h neked h megy
2022. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert eszébe jutott az a pandás radír, amit még az 5. osztályban kölcsönadott neked rajzórán, amikor éppen gesztenyét kellett rajzolni, de nem tudta, hogyan szóljon, és félt, hogy óra végéig elfelejtené.
2022. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
😂😂
2022. okt. 23. 18:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd
2022. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Egyre bugyutábbak ezek a kérdések...
2022. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne is mondd.., hát még a válaszok…
2022. okt. 23. 22:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!