Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felső oktatásban hogyan...

Felső oktatásban hogyan védekeztek a hideg ellen?

Figyelt kérdés
Nálunk a legtöbb teremben és még a kari könyvtárban is meg lehet fagyni. 20/l

2022. okt. 29. 12:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi városunkban az egyetem már 3 hete onlineba ment teljesen pont ezért.
2022. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Trikó, póló, vastag pulcsi, vagy abból kettő, de vékonyabbak.

Pár hete nagyon hideg volt az egyetemen, a kabát kevésnek érződött, kint pedig majdnem sok volt az egy pulóver.. sokan össze is fáztunk, remek volt.

2022. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7,10-es, irigyellek és a hallgatóidat is. Nálunk "Magyarország vezető egyetemén" a tanítási gyakorlatot követő szemináriumokra kijött egy egyetemi rendelet, miszerint ezeket kötelező online is biztosítani, ehhez képest még könyörögni kellett a tanároknak, hogy ne kelljen bemászni.
2022. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Metionin ***** válasza:
13. Elég gáz. Én úgy vagyok vele, hogy az a munkám, hogy a hallgatónak használható tudást adjak át, ami a tárgy jellegéből adódóan (nyelv) gyakorlás, megértés nélkül nem megy. Ahhoz meg megfelelő körülmények nem ártanak, pl. olyan hely, ahol nem 2 pulcsiban meg kabátban kell vacogva figyelni. Nem beszélve arról, hogy az egész napi hidegben ülés szépen megterheli az immunrendszert és ha jön a jó kis dögvész-szezon, a fele banda folyamatosan beteg lesz és emiatt nem lehet majd haladni. Már a múlt héten többen köhögtek. Az meg már mellékes szál, hogy simán elkaphatom tőlük így is, hogy én amúgy bírom a hideget és nem vagyok egész nap az épületben.
2022. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bakancsban vagyok, és pulcsiban. Ha hidegebb lesz, akkor magamon hagyom majd a kabátot is
2022. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Együttérzek mindenkivel. Pécs szerencsére kivétel.
2022. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!