Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szülőként, támogatnád/elfogadn...

Szülőként, támogatnád/elfogadnád, hogy ne lehessen tanár az, aki túl jó külsejű?

Figyelt kérdés

Azaz jót tesz-e a fiadnak/lányodnak, ha a tanár ilyen:


[link]


[link]



2022. dec. 14. 11:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Az emberi jogokat, meg a kérdés tartalmát félretéve, szerintem miközben teljes tanárhiánnyal küzdünk és azt sem tudjuk ki fogja oktatni a gyereket jövőre, meg harmadikos gyerekeknek 4-5 osztályfőnökük volt már, szerintem ez egy fontos és releváns kérdés.
2022. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? :D
2022. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem tehet arról, hogy milyen külsejű. Nyilván van egy öltözködési norma amit az iskolák elvárnak a tanáraiktól de ezen felül nincs mit túlgondolni.
2022. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Metionin ***** válasza:
98%
Nyilván ezzel szarakodnék, amikor az egész oktatási rendszer romokban...
2022. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyereknek magyaráznám el otthon, hogy a tanár/tanárnő tabu. Keressen saját korabelit.
2022. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
87%
Magyarországon szerintem ez a veszély nem fenyeget minket. Én jóképű tanárt még nem láttam, ahogy "jó csaj" tanárnőt sem. Bár talán egyet igen, szakközépben volt egy tesitanárnőnk aki egy icipicit jócsajnak volt mondható, a fiúk egyszer ezt megbeszélték aztán le is szálltak a témáról. Egyébként gyerek szemmel (ált.isk.) nézve, szerintem a gyerekeknek sokkal szimpatikusabbak a szép emberek, lányom edzője (nem tanár) egy szép fiatal lány, nagyon felnéz rá. Amit meg írtál az sima diszkrimináció, na meg kinek mi a szép, ki lesz az akinek az ízlése szerint ez meg lesz állapítva?!
2022. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fogadnék el egy ilyen korlátozást.

Egyrészt örülök, ha a gyerekmenk van tanárja, mert a jelenlegi helyzet szerint ez elég necces.

Másrészt meg mire lenne jó ez a korlátozás? Mit akarnánk eérni vele?


Egyébként tudom, hogy sokan a pocakos kivénhedt tesitanárokat sozkták meg, de azért vegüyk tudomásul, hogy a fiatal tesitanárok általában sportosak. Azaz a te szabályzásod csak a pocakos öregeket engedné a tornaterembe, akik képtelenek megmutatni magát a gyakorlatot:D

2022. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Legalább addig is figyelne az órán. Aztán ha a nyálát csorgatja tegye. Majd kinövi. Nekem is volt piszok szexi tanárom, úgy készültem az óráira mint a kisangyal. 1-2 fantázia erejéig elvoltam vele, de azon kívül semmi az égvilágon nem történt.

Az meg nonszensz, hogy valakit azért ne engedjek gyerek közelébe, mert tud jól és számára előnyösen öltözni. Amíg nem miniszoknyában comfixxel tanít vagy férfi esetében kis trikóban leizzadva addig pont nem tud érdekelni hogy néz ki. Vagy ha tudja is, hogy sok diák oda van érte ne éljen vissza a helyzetével.

2022. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi rosszat tenne a gyerekeimnek?

Ha jó tanár, teljesen mindegy a kinézete bármilyen irányban.

Annyi, hogy jó ha testalkattól függetlenül betart egy normális dress code-ot. Miniben bulizni járjon akar öreg, akár fiatal, akár vékony, akár nem.

Oviban volt egy olyan óvónő, aki annyira miniben járt, hogy leguggolni nem bírt a gyerekekhez.

2022. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a baromság...?

Annak a kérdezőnek az újabb agymenése, aki szerint a csúnyáknak meg kéne tiltani a szaporodást????

2022. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!