Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában alkalmazzátok, vagy...

Iskolában alkalmazzátok, vagy alkalmaztátok annak idején a "házinyúlra nem lövünk" elvét, hogy nem alakítotok/alakítottatok ki párkapcsolatot osztálytárssal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképp osztályon kívül keresek/kerestem párt.
Nem zárkózok/zárkóztam el, hogy osztálytárssal jöjjek össze.
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk alsóbb tagozatban volt csak jellemző. Felsőben már vagy az évfolyam társakkal jöttek össze vagy teljesen mással.
2023. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

A feleségem a középiskolai osztálytársam volt. 10. osztályban jöttünk össze. Ennek 12 éve.

Én nem vallom ezt a házinyulas elvet.

2023. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Nemhogy osztálytárssal, még környéken élővel sem. A városunkban túl sok a rokon, mióta anyum belejött a családfa kutatásba, kiderült, hogy pár száz évvel ezelőtt egy felmenőnk volt itt a főf@sz, ő alapította meg a várost, rokonaival telepítette be. Állandóan derülnek ki új rokonok, ez is rokon, az is rokon, a város nagy része rokon. 😬
2023. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Diákszerelemről nem hallottál?
2023. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
A "házinyúl elmélet" ősi incel legenda
2023. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem, lőttünk mindenre, ami mozog, mint mostanság a vadászok szoktak.
2023. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Hülyeség ez az elv. Teljesen evidens, hogy azokkal ismerkedj akikkel a legtöbb időt töltöd.
2023. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk nagyon szar ha rosszul sikerül a szakítás és utána még el kell viselnetek egymást évekig.
2023. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Tök jó hogy nekem kimaradtak ezek a kringe tini dolgok, jóval könnyebb volt az életem.
2023. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk gimi elején volt pár párkapcsolat az osztályban, később már semennyire sem, és egyik sem maradt meg 1,5 évnél tovább. Túlzás nélkül 3 közülük nagyon rosszul végződött, és utána a veszekedésüktől zengett hetekig a terem (ami lassan halt csak el, később odaszólogatássá redukálódott), vagy éppen átnéztek egymáson, és egymás mellett sem akartak elmenni, vagy kommunikálni bármilyen szinten.
2023. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!