Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hova menjünk osztálykiránduláson?

Hova menjünk osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
Ötleteket kell adni a tanárnőnek hogy hova menjünk kérlek segítsetek 🙏🙏

2023. febr. 14. 12:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

#20 Nálunk dettó, 9-ikben volt hogy egyszer elmentünk a sulitól kb. 200 méterre lévő arborétumba (iskolaidő után), meg egyszer szintén 9-ben egy erdei iskolába a közeli hegyekbe, és ennyi.

Persze nálunk is volt londoni egyhetes kirándulás meg ilyesmi, csak ugye az azoknak volt akik akartak menni ÉS volt elég pénzük rá hogy kifizessék ÉS elengedték őket. A többiek meg maradtak suliban vagy otthon a nyári szüneten. Szóval azt én nem sorolnám az iskolai kirándulások közé.

2023. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

21, a londoni kirándulásról jutott eszembe, hogy nálunk volt cserediák program, ami azt jelentette, hogy 1 hónapig Németországból jött hozzád egy diák, 1 hónapig pedig te mentél ki a családhoz.


Engem már 9-es korom óta érdekelt a program, 11-ben jelentkeztem is.

Azt mondták nekem ki van zárva, mert kicsi a házunk (volt saját szobám), nem fogadhatok cserediákot.

Mondom rendben, de én nagyon szeretnék kimenni. Erre pedig az volt a válasz, hogyha én nem tudok fogadni, akkor engem sem fog senki kint, hát hogy is képzelem.


Nagyon rosszul esett..

Egyébként pár osztálytársam, akik benne voltak ebben a programban, kialakítottak ezalatt a két hónap alatt olyan baráti kört (és a cserediákokkal még a mai napig tartja néhányuk a kapcsolatot), hogy a legtöbbjük munkát is szerzett Németországban, egy osztálytársam ki is költözött már családostul...

2023. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Maradra.
2023. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék neked ötleteket írni, de jó lenne ha leírnád, hogy hol van az iskola, és hány napos kirándulásra gondoltatok.
2023. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
83%

Most nem azért, de feltehetően annyira nem lényeges a kérdés, mint az be lett hangozva, hisz alapinfokat nem kaptunk, és az 5 órával ezelőtt feltett kérdésre egyetlen visszajelzést sem adott a Kérdező!

Pedig tényleg nem mindegy, hogy merre van az iskola, milyen nagyon az ottaniak, mennyire tudnak felelősségteljesen viselkedni!


Apropó, felelősségtudat... Hiszem azt, hogy a kérdés mögöttes motivációja valóban az lehet, amit itt egy kommentelő felvetett; itt a lényeg a bulizás, a piálás, a csajok és pasik közötti kavarás stb. - ez ugye megmutatja, mekkora is az a felelősségtudat...


Szóval inkább protokoll előadásra kellene menni, kötelező kollokviummal a végén.

2023. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
32%
20- as miárt olyan hihetetlen a külfüld? Sokam mennek külföldre osztálykirándulni..
2023. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Jajaja :D


Erről jutott eszembe egy mém, amit még tavaly láttam:


*2 iskolás lány egy amerikai filmekben*

- Idén vajon Párizsba, vagy Rómába megyünk osztálykirándulásra?


*2 iskolás fiú egy Magyarországon*

- Fel van töltve a szappanadagoló!

- Nebasszálfel!

2023. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly az osztálykámmal Veszprémben voltam.Ott voltunk az állatkertben,buborékfocizni,strandon,esti sétákon a városban,étteremben.Nagyon jól éreztük magunkat.Esténként sokan ittak,szóval volt egy kis buli is.Én nektek Veszprémet ajánlom és bízok abban,hogy nagyon jól fogjátok érezni magatokat!17/f
2023. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
32%
27 lehet nálatok nem jellemző, de hidd el sokan járnak külföldre osztálykirándulásra itthonról is.
2023. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
84%
Ahol a politikusok kölykei járnak?
2023. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!