Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék beilleszkedni...

Hogyan tudnék beilleszkedni egy összeszokott társaságba?

Figyelt kérdés

Szeptembertől új suliba járok, és nem nagyon tudtam beszélni az osztalyommal mert nagyon sokat betegeskedtem ősszel meg hát nem nagyon tudom hogy kell. Az osztály nagy részét nem nagyon ismerem max a nevüket tudom meg hogy kb hogy tanulnak. A körülöttem ülőkkel viszonylag egész jóba vagyok és van már néha közös témánk de legtöbbször figyelmen kívül hagynak.


Az a helyzet hogy fogalmam sincs hogy kell barátkozni mert az előző sulimban eléggé ki voltam közösítve pár féltékeny lány miatt így nem nagyon van gyakorlatom.


Minden értelmes választ szívesen fogadok.



2023. febr. 16. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy lehet, hogy akkor is beszélgetsz másokkal, nyitsz feléjük, odamész hozzájuk, ha amúgy félsz tőle. Most még nincs gyakorlatod, de azt csak aktív cselekedetekkel lehet szerezni. Legyél türelmes, nyitott, barátságos, de zárkózz magadba és idővel menni fog ez. Ha valaki kifejezetten ellenséges, azt ne erőltesd, de beszélgess mindenki mással aki egy kicsit is nyitottnak tűnik rá.
2023. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerk: "de zárkózz magadba" az "NE zárkózz magadba" akart lenni
2023. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutass valami olyan dolgot, amit a többiek nem tudnak. Vagy tanulj jól, és ezzel tűnj ki. Akiknek tudsz, segíts, hogy könnyebben tanuljanak ők is, de azért figyelj arra, hogy ne használjanak ki.
2023. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🥰
2023. febr. 17. 00:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!