Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is szokott igy érezni...

Más is szokott igy érezni iskola kijárása után?

Figyelt kérdés
Úgymond hiába végeztem el a tizenkét osztályt ha nem értek semmihez.
2023. febr. 24. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak érettségid van,érdemes kitanulni egy jó szakmát. És máris érteni fogsz valamihez.. :D
2023. febr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a 2. diplomát szereztem meg nemrég, én akkor éreztem ezt, hogy semmihez sem értek.
2023. febr. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez alap érzés, 8 éve érettségiztem :D
2023. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert az iskolában nagytészt felesleges dolgokkal tömik a fejedet, aminek az életben semmi hasznát nem fogod venni.
2023. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert így is van xd legalábbis gimi esetében. Irány az egyetem, vagy valamilyen OKJ.
2023. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert a gimit nem is azért szokták kijárni, hogy azzal elhelyezkedj (bár még így is jelentősen több lehetőséged van elhelyezkedni, mind mondjuk 8 általánossal), hanem azért, hogy arra alapozva pl. főiskolán, vagy egyetemen továbbtanulj. Illetve van jónéhány tanfolyam, ahol az érettségi az előfeltétel.
2023. febr. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Hat, tanulni is kellett volna. Ez most olyan, hogy hiaba veszel kondi bérletet, ha csak ülsz a kispadon. 🤷‍♀️
2023. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!