Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lett a régi osztályotok...

Mi lett a régi osztályotok menő gyerekeiből?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltak menő gyerekek.
2023. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Rektorhelyettes.
2023. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknek valami kávézója van, vagy mi. A többiről nem tudok nagyon, csak amennyi Facebookon van, lett családjuk, gyerekeik, ilyenek. Ugyanaz, mint a nem menőknek.
2023. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, leballagtunk, aztán soha többé fel se hívtam egyiket sem.

Az egyetemi ismerőseimmel tartom a kapcsolatot, mindenki dolgozik, és szinte mindenkinek van már családja, gyerekek. Akinek nincs, annak meg majd lesz. Ami késik, nem múlik :)

2023. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartom a volt osztálytársaimmal a kapcsolatot. Igy róluk semmit nem tudok. Kivéve azt amit a Facebookon megosztanak. De az meg édes kevés.
2023. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Majdnem mind kulfoldon van. Eleg jol elnek 😀 meghogy csovesek lesznek a "rosszfiuk akik szarnak a sulira" jajaja...😏
2023. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Az általános iskolai menőkről nem tudok sokat, csak amennyit FB-n látok, azt is csak héba-hóba. Páran egy időben egész sokat utaztak Európán belül, viszont nagyon úgy tűnik, hogy a régi barátságok onnan alig élték túl.

A gimiseket nézve; az egyik srác ügyvédnek tanul, a kapcsolati hálója miatt könnyen el is tud majd helyezkedni, szerintem. A menő lányokra meg szinte rá sem ismerek.. BP-n az egyik legfelkapottabb luxus szórakozóhely arcai már egy jó ideje, ezzel kapcsolatban sokat is posztolnak, sok együttműködést csináltak ilyen téren.

2023. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Norvégiában szakács a legmenőbb srác, mármint aki általánosban volt menő.
2023. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Aki általánosba volt menő azok mind egyetemre mentek. Elte vagy külföldi egyetemre. Akik kevésbé azok érettségi után elkezdtek dolgozni, az egyikkel kasszásként futottam össze minap. Vagy műkörmös, ✨ pillás ✨ lett.
2023. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Változó. Általában a két véglet. Vagy nagyon lecsúszott, problémás ember. Szegény, munkanélküli, stb. Vagy cégvezető, sokan saját céggel.
2023. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!