Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam "zaklat...

Az egyik osztálytársam "zaklat", mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, nem sokára fegyelmije lesz..Viszont folyamatosan zaklat, eleinte csak a kezemet fogdosta, és olyanokat mondott, hogy engem mennyire szeret, viszont fokozatosan kezdtek durvulni a dolgok, már nem csak a kezemet fogdossa hanem a privát testrészeimet is, és magához szorít, nem enged el, mindig mondom neki hogy engedjen és ne csinálja, de mintha megse hallaná, ami ma történt az nagyon felkavart, nekitolt az egyik terem ajtónak és mikor mondtam neki hogy engedjen el akkor nem engedett el, hanem elkezdett simogatni és megakart csókolni, nagyon megijedtem, teljesen lefagytam, szerencsére nagy nehezen a többiek segítettek leszedni rólam, de félek hogy holnap megint ezt fogja csinálni, vagy valami még durvábbat, ezért alig merek bemenni, a tanárnak már szóltam, de hiába szólt neki, nem is érdekelte, ugyanúgy folytatta, mit csináljak? 16/L
2023. ápr. 3. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben már a szüleidnek kellene beszélni az igazgatóval, hogy tegyenek valamit sürgősen, mivel a tanárnak hiába szóltál. Nem szabad hagyni, hogy zaklasson téged.
2023. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az egyessel.
2023. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy kerülsz te ilyen közelségbe vele? Legyél mindig a barátnőid körében. Mindenesetre ne félj tőle, hanem állj ki magadért. Nem reszketve, hanem ellentmondást nem tűrően ráordítva. És szólj a szüleidnek, most! Ha apád olyan temperamentumú, hogy esetleg rögtön bemegy, és ő is falhoz szorítja az illetőt, hát annál jobb.
2023. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szüleimnek ma szóltam, anyám is olyan temperamentumú hogy ha kell az utcán neki megy, de azt azért nem igazán szeretném..és az a baj, hogy van az osztálytársaimat sem érdekli mit csinál, csak végig nézik, és pedig ez a srác még nyugtatót is szed és pszichológushoz jár, ha rákiabálok, csak mégjobban fogja csinálni, ezért vagyok tehetetlen..
2023. ápr. 3. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

"de azt azért nem igazán szeretném"


Szóval zaklat, de azért véded...nem vagy te se normális...most komolyan, nem az lenne a legjobb neked, ha valaki adna neki egy istentelen nyaklevest?

2023. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Megérdemelne egy akkora nyakast, hogy 2 hónapig kórházban lenne utána.
2023. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Szüleid menjenek be az igazgatóhoz és jelezzék a történteket.Ezt minél hamarabb jelenteni kell,mert a végén még erőszakosabb is lesz.
2023. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy ha rákiabálsz, csak még jobban fogja csinálni, te csak feltételezed. Semmilyen alapod nincs rá. Azért csinálja, mert hagyod. Ha közveszélyes, jelenteni kell az igazgatónak. Akár írásban is, hogy komolyan vegyék. Van az iskolának rendőre is, neki is.
2023. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Irány az igazgató, ha az osztályfőnök nem bírja helyretenni azt a gyökeret.
2023. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikeresen kirúgták az iskolából:)
2023. máj. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!