Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy nyelvvizsgán megjelenésről...

Egy nyelvvizsgán megjelenésről szóló vizsgaigazolás nem elegendő egy iskolai mulasztás igazolására?

Figyelt kérdés

Írásbeli vizsga így nem én döntöm el mikor van, de még a napot sem én döntöm el, mint a szóbelinél.

Ha azt mondják szerda 10h akkor szerda 10h.

És azért 40.000 ft a díj, ha nem megyek, ennyit buktam.


Adnak is igazolást róla-ezt az iskolának nem kötelessége elfogadni?


2023. ápr. 13. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelessége elfogadni. Én is hülyeségnek tartom, mert tulajdonképpen ez is a tanulmányaidhoz kapcsolódik, nem kocsmázni mentél, szóval elvárható lenne hogy elfogadják. Ha kresz vizsgára mész akkor is ugyanez van amúgy. Annyit tud tenni az ember hogy azon a napon vagy "f*sik mintha nem lenne holnap" és az orvos leigazolja, vagy marad a szülői. Egyszerűen így lett kitalálva ez a rendszer, majd ha egyszer rájövök hogy miért, eskü megmondom.
2023. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Zárójeles megjegyzés még: egyébként röhejesnek tartom, hogy ha az iskola rángat el valami putris no-name versenyre, amit ha meg is nyersz az égvilágon semmivel nem jutsz előrébb, max kapsz egy tábla csokit meg buksisimit, azt leigazolják. De az olyan papírokhoz kellő vizsgákat, amiket egész életedben hasznosítani fogsz, még a munkaerőpiacon is (nyelvvizsga, jogosítvány) igazold le ahogy akarod, ha nem tudod akkor nem csinálod meg ez van.
2023. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!