Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek ismertebb a...

Hogy legyek ismertebb a gimisek körében?

Figyelt kérdés
Van tipikisan az a gyerek az osztályban aki minden gimist ismer? Hogy lehetnék én is olyan?nem akarok gáz dolgokat csinálni, hanem hogy kedveljenek amilyen vagyok. Van akik nagyon szépek, de nem fura ha csak ugy random mondom neki hogy szép a cipőd/ hajad vagy ijenek? Nem azt akarom elérni hogy imádjanak, csak hogy tudják h létezem. Facebookon nem jelolhetem be csak úgy őket. Vannak tippjeitek?
2023. máj. 2. 20:53
 1/2 ShadowGanxter ***** válasza:
Hát ha még nem vagy gimis, akkor nincs még semmi se veszve, a főbb tippjeim ezek lennének, fogadd meg őket. Az első, legyél mindenkire nyitott és kedves, persze lássák is rajtad, hogy nem tőlük függ az életed. A második már gimi előtt egy osztálytársadat ráveszed, hogy csináljon csoportot, amibe bevesz mindenkit, hogy miért ne te? Mert azt fogják hinni, hogy túl ragadós vagy náluk. A harmadik, hogy a gólyatáborba csinálj valamilyen felejthetetlen jelenetet, tudja meg az egész gimi, hogy ki vagy, most nem kell nagy dolgokra gondolni, mondjuk például, mindenkivel máshogy viselkedsz ott és a tanárokat megnevetetted. A negyedik mikor osztályba vagytok, legyél mindig figyelmes mindenkivel és ne ítélj el senkit, ne kötekedj senkivel meg nem árt egy kis titokzatosság, amit el tudsz érni az öltözködéseddel vagy akár a viselkedéseddel is, de amúgy összegezve az egészet, legyél önmagad és kész.
2023. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
legyél szemüveges, játssz napi legalább 8 órát, ne legyenek barátaid, hetente max 1x fürödj és legyél 40 kiló. ja meg legyél szűz. ezekkel nagyon menő leszel
2023. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!