Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akit ismert az iskola igazgató...

Akit ismert az iskola igazgatója, amelyik suliba járt, hogyan ismerkedett meg vele (versenyek, szöveg felolvasás ünnepségen, stb)?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, és annyira szimpatikus az igazgatónőnk, hogy szeretném, ha engem is megismerne, (már egy pár 11., 12.-es diákot ismer, mert sok ünnepségen részt vettek) olyan jó lenne vele beszélgetni egy kicsit, vagy az is jó lenne, ha jelentkezhetnék valamilyen alkalomra.

Nagyon kedves, jófej, különleges, igaz már nem olyan túl fiatal, de nem is idős annyira.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele?


L


2023. máj. 3. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is döntsd el, hogy jó kislány akarsz e lenni vagy rossz. Engem folyton verekedésért vittek az igazgatóiba. :D Ha láttad volna az igazgató úr fejét amikor igazgatói dícséretben kellett részesítenie, amikor a haverommal leadtunk egy talált arany nyakláncot. 🤣
2023. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!