Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimiben tesi felméréskor hány...

Gimiben tesi felméréskor hány fekvőt tudtatok/tudtak a többiek nyomni?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok :)

Nekem az adott idő alatt 44 ment össz, többieknek 15-70 között. Osztály fele 50 fölött, negyede 60 fölött.


2023. máj. 12. 23:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Netfit mérésen 41 volt a rekordom. 10-es voltam.


N

2023. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudjatok, de nem bírom ki, hogy ne küldjem ezt be!

Estin végeztem anno, a gimit, ezért erről nem tudok hitelt érdemlő adatot szolgáltatni.

Viszont tudom, hogy milyen a szabályos fekvőtámasz, mert katona voltam, amikor számot kellett adnom fekvőtámaszok bemutatásából és egyszerűen nem számolták, ha szabálytalanul hajtottad végre.

Hatvan - szabályos - fekvőtámasznál jártam - 35 évesen, - amikor az egyik alkalommal az egyik lapockámról "levált az izom". Belesérültem minden bemelegítés ellenére a gyakorlatba. Ehhez azért illik ismerni is a szabályos fekvőtámasz végrehajtási módját is, - nagyokat röhögtem, amikor videómegosztó portálon láttam "ginisz rekordokat", - amikor ott break-el egy öntöttvas strandpapucsban 15 kilós képződmény, hogy ő megcsinál 9000000 fekvőtámaszt 30 másodperc alatt.

Behugyoztam a röhögéstől, - "Abból csinálj ennyit barátom, amit a magyar katonáknak kell végrehajtaniuk!", - ne a talaj felé bólogatásból! :DDDDDDD

2023. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%

Ja igen, a szabályos végrehajtásról még eszembe jutott valami: amíg nem kezd el kamaszodni egy fiú, addig teljesen felesleges szerintem méregetni azt, hogy ki hány "fekvőtámaszt" tud csinálni.

Emélszem, hogy általánosban az már nagy szó volt, ha valaki egyáltalán párat meg tudott csinálni, a többségnek szabályosan egy sem ment. Aztán hopp, beindultak a hormonok és mindenféle külön edzés nélkül ment már mindenkinek azért egy-két tucat minimum. De azért persze csak muszáj volt minden évben megszégyeníteni a negyediket meg ötödikes Ödönként, hogy hát egy büdös darabot sem tud csinálni.

2023. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23: általános alsóban nekünk is tök felesleges volt, mert testalkatunk miatt bőven átlag fölött teljesítettünk. fiúk lányok azzal versenyeztek, hogy ki éri el hamarabb a 100-at. Ez ilyen, a nagyon fiatalok sokkal erősebbek a testükhöz képest. a 3 éves unokahúgaim is egyszerűbben húzódzkodnak, mint az idősebbek. 3. osztályosként alsóban 126 volt a rekord, nekem 118 ment. Ez mindenkinél ilyen, kivéve akinek épp nem megy. Nagyon fiatal korban az izom erő és testsúly aránya nem olyan, mint idősebb korban.
2023. máj. 13. 14:13
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

"23: általános alsóban nekünk is tök felesleges volt, mert testalkatunk miatt bőven átlag fölött teljesítettünk."


Dehogyis... a legtöbb lány "felnőtt" korára sem tud egy szabályosat megcsinálni, a gyerekek meg pláne nem. Nem is tudják egyenesen megtartani sokszor a hátukat alapállásban.

2023. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idő alatt kell mennyít csinálni ? Vagy csinálja amíg bírja ?
2023. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

25-30 közt tudtam csinálni középsuliban de amikor feladtam akkor már csak 1-2 ember volt harcban és ők is max 40ig mentek el szóval mi gyönge osztály voltunk.


A 25 fekvő még ma is megy talán de annyi.

22/F

2023. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!