Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kakiltatok vagy pisiltetek be...

Kakiltatok vagy pisiltetek be a suliban?

Figyelt kérdés

Vagy sulis programon akár. Vagy ha nem, mást láttatok bepisilni, vagy bekakilni?

Írjátok osztályt is. (Hogy hányadikosok voltatok, mielőtt valaki elkezdené, hogy B osztály xd)



2023. jún. 25. 03:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

Nem.

Egyszer nagyon kellett pisilni, és a tanár nem engedett ki.

Felálltam, kimentem, és az igazgató társaságában mentem vissza.

Kapott is egy alapos fejmosást a tanár, mert beírt nekem egy igazolatlant.

2023. jún. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem

Egy osztálytársamat viszont láttam, még első osztályban.

Egy nagyon önbizalomhiányos személy volt. Szerintem nem mert kikéreckedni, mert nem merte megtörni a csendet.

Szerintem ezért pisilhetett be.

2023. jún. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen.

2008 szeptemberében, elsősként. Akkor még nagyon féltem a sulitól, plusz még voltak gondok a szobatisztasággal, de azóta már elmúlt :D

2023. jún. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy csaj bepisilt a buszon, mert nem mert szólni, hogy kell. Nem emlélkszem pontosan hányadikosok voltunk.
2023. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Az szamit, ha hazafele uton fostam be egy kicsit? Kb harmadikos lehettem.
2023. jún. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Oviban volt egy csoporttarsam, majdnem minden nap bepisilt a delutani alvasnal, aztan iskolaba mar szerencsere nem egy osztalyba kerultunk, de ott is gyakran megtortent.
2023. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Elsős voltam, depressziós, szorongós gyerek. (Apám alkesz volt.) Az osztályfőnökünk szigorú, elég durva tanárnő volt és nem mertem órán kikéretőzni, szünetben pedig a sok diák miatt nem mertem bemenni a mosdóba. Így többször is megtörtént, hogy bevizelve mentem haza. Ez még a 90-es évek elején történt.


Amúgy nem értem az ilyen tanárokat így felnőtt fejjel sem. Ha egy kicsit több figyelmesség, vagy kedvesség szorult volna bele, lehet nem féltem volna ennyire. 2. osztályban új osztályfőnökünk lett szerencsére, egy aranyos tanárnő, akinek köszönhetően a további tanéveim sokkal kellemesebben teltek és sokat változtam.

2023. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer befostam, de annyira szégyellettem, hogy inkább nem szóltam senkinek, és úgy húztam végig a napot. Enyhén szólva kellemetlen volt. :D
2023. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Másodikban zenés tornán egy elsős nem mert szólni, hogy ki kell mennie és bepisilt a tornaterem közepén
2023. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Én se az iskolában, se a kiránduláson nem pisiltem be.

Olyan volt, hogy mádodikban a tanárnő nem engedett ki és akkor nagyon féltem, hogy nem fogom kibírni.

Azt hiszem negyedikben egy kiránduláson már nagyon kellett, de folyton mentünk ide-oda és nem álltunk meg sehol wcre, pedig egy helyen még le is ültünk és én meg nem mertem szólni. :D


Bepisilést nem láttam, de volt elsőben egy lány, akinek beakadt a cipzárja és bepisilt.

2023. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!