Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz lenne,ha nem...

Szerintetek gáz lenne,ha nem mennék el a gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Jövőhét szerdán lesz a gólyanap a középiskolában,és nem tudom,hogy elmenjek-e.

Sokan leszünk az osztályban,és vannak,akik ugyanabból az általánosból jöttek,én viszont nem ismerek senkit sem:(

Azt tudni kell rólam,hogy elég nehezen barátkozok,és kevés barátom van,mert visszahúzódó vagyok,és tartok attól,hogy màsok mit gondolnak rólam.


Nem szeretném magamat rögtön az elején beégetni mondjuk azzal,hogy nem tudok vmit megcsinálni,vagy bénázok,mert utána mindig azzal fognak jönni.


Viszont nem akarok olyan nyomi lenni,hogy a gólyanapra sem megyek el.


Szerintetek?

Volt vki hasonló helyzetben?

Végül elmentetek?


Köszi,ha tudtok tanácsot adni:)



2023. aug. 26. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam hasonló helyzetben, mert nem volt gólyanap vagy gólyatábor, de ha csak egy nap, elmennék a helyedben. Rosszabb úgy beállítani első nap, hogy a többiek már összekovácsolódtak a gólyatáborban. Egyébként kivétel nélkül mindenki izgulni fog, hogy mit gondolnak róla a többiek nem leszel ezzel egyedül. Mindenki magára fog figyelni, hogy ő ne bénázzon, senkit nem fog érdekelni, hogy más bénázik-e.
2023. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló helyzetben (én is nehezen barátkozom). Én elmentem, amikor nekem volt a gólyanapom. Azt tanácsolom neked, hogy mindenképpen menj el, mert lehet később nehezebb lesz barátkozni (a gólyatáborra már összekovácsolódik nagyjából az osztály). Ha elmész akkor legyél magabiztos és nyitott az osztálytársaid felé.
2023. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Menj el szerintem is.
2023. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gólyatábor vagy gólyanap nem bélyegez meg egy életre, sőt.

Nálunk az egyetemi gólyatábor után már a köszönés is elmaradt a folyosón, sőt, arra sem emlékszem már, kik voltak a szobatársaim vagy a csapattársaim.

Nem mutogattak újjal az emberre, hogy ez hülye, az hülye, kvázi nem is emlékeztek.

A gólyanapon, gólyatáborban a feladatok is olyanok, hogy aki nem is tudja megcsinálni az se megalázva érezze magát. Nem úgy néz ki, hogy ott állsz és teljesen megalázva érzed magad, hogy neked nem megy és körbeállnak és torkaszakadtából röhög mindenki és mutogat rád. Nem is úgy, mint tesiórán, ahol van egy-két AZ ÉLETEM MÚLIK AZON HOGY EGY NULLA TÉTŰ TESIÓRÁS MECCSET MEGNYERJEK gyerek aki ordít veled, ha elejted a labdát és olyan szinten nem tudja kezeni az indulatait, hogy zokogsz az öltözőben.

A hangulata ezeknek a gólyatáboroknak más. Valahogy felfogja a gyerek, hogy ez csak egy játék, amit csináltok, felszabadultabbak a gyerekek, szóval emiatt ne aggódj! :)


Jó szórakozást!

2023. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Menj el. Én se nagyon akartam de vegul elmentem es random odajott hozzam osztalytars azt azota haverom xddd
2023. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mindannyian is írták, úgyszintén csak azt tudom tanácsolni, hogy menj el.

Sajnos a gólyatábor igencsak drága volt, ezért nem tudtam elmenni, nem is mintha nagyon szerettem volna olyan messzire.

Én is visszahúzódó voltam középiskola kezdésénél (most leszek 10. évfolyamos) és durván féltem attól, hogyha még számomra picit is teljesen mást mondok a sablonos szövegeimhez képest, kitörök a komfort zónámból, illetve buborékomból, akkor milyen személynek fognak engem tartani, mit fognak rólam gondolni.

Végül tök remekül ment az egész, már a tanévnyitó napján összeismerkedtem egy osztálytársammal, mivel is megkérdeztem tőle, hogy nem vagyok neki útban, majd ő kérdezősködni kezdett az iskola választásával kapcsolatban, és végül felajánlotta, hogy mellé ülhetnék, mint padtárs. Ilyen kezdeményezéseket nem utasítottam el, amivel mindkettőnk csak jól jött volna ki, úgymond "sodródtam az árral", és ezalatt mindig is jól éreztem magam legalább. Idő telése alatt majd a többieket is megismertem, könnyebben barátkoztam és beszélgettem velük, mint hogyha teljesen megváltoztam volna személyiségileg jó irányba, lepergett rólam minden teljesen fölösleges túl gondolás.

Nem mintha mindenkinél pont ez és csak ugyanez fog történni csoda folytán, de ha szeretnéd, hogy változás történjen azzal kapcsolatban, hogy megismerkedhess előre emberekkel, akkor itt az esély rá, hogy tegyél érte! Mindenki izgulni fog, feszült és ideges lesz, ami csak természetes. Te is próbálj kezdeményezni, nézz egy számodra normális és szimpatikus embert ki, és esetleg valójában dicsérd meg valamivel kapcsolatban, vagy ha hordoz magán valamit, amit te is szeretsz, akkor kíváncsiskodóan hozd fel témaként azt. Hátha meg fog örülni neki, hogy valakivel közös érdeklődései lehetnek.

Legtöbb sikert kívánok mindenhez, és a legfontosabb: menj el a gólyanapra! :D

2023. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! 😊

Így kicsit nyugodtabb vagyok :)

2023. aug. 28. 10:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! :) Végül elmentél a gólyanapra?
2023. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hali

Igen,és igazatok volt: megérte:)

Jól éreztem magam,és az osztálytársaim is mind nagyon jófejek:)

2023. aug. 30. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Engem sajnos csúfoltak, mert 8 évesen bepisiltem. Büdi Lilinek hívtak. :(
2023. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!