Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan akadtam ki az osztályt...

Jogosan akadtam ki az osztálytársaimra?

Figyelt kérdés

Strébernek neveznek engem pedig soha nem voltam az. Utálok tanulni de tudom hogy ez a kötelességem, meg kell csinálnom. Most gimiben kicsit rá szeretnék feküdni a tanulásra mivel tavaly nem voltak a legfényesebb jegyeim. Pl a héten írtunk egy nyelvtan dogát egy jelzem nagyon könnyen megtanulható anyagból. Tudod az a tipik év eleji anyag amit egyszer megtanulsz, és utána már tudod is. Nos ebből az egész osztályból nekem lett q legjobb, csak nekem lett ötös. Nyilván ezért q tanárok engem jobban kedvelnek. Vagy ott volt pl a matek órás helyzet is. Annyi volt a házi feladat hogy olvassuk el a következő anyagrészt (max 2 oldal) és hát csak én olvastam el. A matekóra abból állt hogy konkrétan én beszélgettem a tanárral. Itt hallottam ahogy a többiek a hátam mögött röhögcséltek és parodizáltak. Nagyon megalázó volt.


De amikor házit kell rólam másolni akkor még mindenki jön hozzám. Megsúgom egyáltalán NEM megerőltető a házikat kapunk. Ha neg ezt szóvá teszem akkor még én vagxok maga a sátán.


Jogosan akadtam ki?



2023. szept. 17. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Debil az osztályod.
2023. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Hidd el, hogy a tanárok nem feltétlenül azt kedvelik, akik jobban tanulnak, lehet, hogy azt, akik jobb fejek.


Ha a felelés alatt természetellenesen viselkedsz, pl. elismerést próbálsz kicsikarni minden szavadért, akkor valóban okkal nevethetnek ki, akkor ez stréberkedés. Az, hogy egyszerűen jól tanulsz, még nem feltétlenül rossz értelemben az, és konkrétan leszarnám, hogy mások mit gondolnak rólam.


Ill. nem másoltatnám le a leckét, egyszerűen megmondanám, hogyha felelésem alatt képesek voltak röhögni, akkor a leckét is biztosan képesek röhögve megírni, így nincs is rád szükségük. Ettől persze nem biztos, hogy jobban megszeretnek, de rájönnek, hogy nem vagy balek. És a balegot soha nem tisztelik, azt szívatják.

2023. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Debil majomnak lenni nem menő, csak ezt a debil majmok szeretik fordítva beállítani.


Jól csinálod amit csinálsz. Ne érdekeljen, hogy a majmok vernyákolnak, majd mehetnek mekis burgert forgatni életük végéig.

2023. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es nem viselkedtem természetellenesen. De valóban igazad van rosszul fejeztem ki magam. A tanár engem szólított folyton mert hogy én biztos tudom. Így egymás után érted. Meg amikor kínos csend volt mert senki se tudta q választ, muszáj volt mondanom valamit mert nem bírtam megülni. De ezt nem nyalizásból csináltam.
2023. szept. 17. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!