Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kíváncsiságból ti is rá...

Kíváncsiságból ti is rá szoktatok keresni a facen volt osztálytársra hogy hogy élnek kinek van már párja mondjuk?

Figyelt kérdés
Én néha igen nem irok rájuk nem vagyok minddel ismerős csak úgy érdekel pár év után hogy alakult az életük suli után.
2023. okt. 5. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon ritkán igen, de nem jellemző, mert nincs értelme.
2023. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
néha igen. de inkább leállítom magam mert pl. ha olyanhoz keveredek akitől sok mentális sérelem ért és mennyi keserű pillanatot okozott, és látom hogy hova haladt, előtör a gondolat hogy mi lenne ha én ezért az autóján állnék bosszút, vagy a kisfiával basznék ki visszaadva a sérelmeket. nagyon mély tüskéket hagyott bennem egy-két ember, és nem lehet arra fogni hogy nem lett volna meg hozzá az esze hogy máshogy viselkedjen akkor, ott.
2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megértem sajnálom.
2023. okt. 5. 20:19
 14/17 anonim ***** válasza:

#12


Én rákerestem a facebookon olyan volt osztálytársra aki nagyon szemét volt.

Elküldtem a jó édes anyjába.

Természetesen még ő volt megsértődve.

2023. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akinek van Face-profilja az osztályból, azok mind az ismerőseim, úgyhogy nem kell külön rájuk keresnem, látom a posztjaikat.
2023. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
nem. mit érdekelnek engem azok. ők már rég a múlt, szerencsére.
2023. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rájuk keresni csak nagyon, de nagyon ritkán, inkább a hírfolyamon ugrik fel néha ez és az párukról, mert sokaknál le is állítottam a követésüket. Valamint, nem is nagyon aktívak már közösségi felületeken.
2023. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!