Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A volt gimis osztálytársamtol...

A volt gimis osztálytársamtol meg kérdeztem hogy tartja a kapcsolatot a volt osztálytársakkal? erre két likeot küldöt mi lehet az oka? nem kíváncsi rám? vagy mi

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 12:46
 1/9 A kérdező kommentje:
a chat úgy kezdődött hogy rá írtam írtam neki szia hogy vagy írta köszi jól ő írta te hogy vagy mire én is jól vagyok köszi tudja ki vagyok
2023. okt. 22. 12:47
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval nem tűnt először úgy mintha nem akarni velem chatelni
2023. okt. 22. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"szóval nem tűnt először úgy mintha nem akarni velem chatelni"

. Ennyi kötelező udvariasságból én nem vonnám le ezt a következtetést.

2023. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem de semmi olyat nem írtam mivel őket nem találom a neten de lehet ő valahogy beszélget vagy ilyesmi velük azért kérdeztem mivel régen tetszett a fiú iskolatársam és hát nem akartam egyből azt kérdezni hogy mi van ezzel a srácal van e párja
2023. okt. 22. 12:52
 5/9 A kérdező kommentje:
mostanában ő jár a fejemben lehet szerelmes is voltam belé de szüleim nem engedték volna régen hogy össze jöjjek vele
2023. okt. 22. 12:54
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom elfelejteni nem értem mi van velem
2023. okt. 22. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig nem szagoltál még véletlen se felé én se trécselném ki a magánéletem veled.Udvariasságból írt, de szerintem ne erőltesd.!Azt se tudom minek irtál rá egyáltalán
2023. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, ogen tartja.

Nem kíváncsi rád, de ez mindegy, csak adjon neked elérhetőséget.

2023. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írd neki hogy bocs nem akarod zavarni, csak a Józsi elérhetőségét szeretnéd elkérni. És utána mar ne írj rá. Ha megadja, köszönd meg, és ennyi.
2023. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!