Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt nálatok olyan, hogy...

Volt nálatok olyan, hogy elsírta magát egy fiú az iskolában vagy vizsgahelyzetben?

Figyelt kérdés
Mit csinált, és miért? Mi történt?
2023. nov. 4. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Még 8. osztályban volt, hogy egy fiú, aki nagyon jó tanuló volt, kapott informatikából egy 4-est, és elkezdett szó szerint sírni az osztályfőnök előtt, hogy az lerontsa a tiszta 5-ös átlagát. Aztán mivel szerencséjére az osztályfőnök kedvence volt, átirattatta az ofő az informatikatanárral a naplóban négyesről ötösre, szóval elérte amit akart.
2023. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Volt, nem minden fiú/férfi Chandler Bing!


A sírás jó, a sírás kell, a sírás nem csak krokodil könnyek által érvényre jutatott akaratot szimbolizál.

2023. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Általánosban.


Nagyon csúnya monoklija volt a srácnak megkérdeztem, hogy mi történt és sírva fakadt.


Később kiderült, hogy az anyja rendszeresen verte, mert szerencsetlen srác az apjára hasonlított.

2023. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 És például miért sírtak/sírtál?
2023. nov. 4. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban volt egy haverom + osztálytársam, akinek azok a tipikus "kitűnő tanuló leszel aztán orvos különben szart se érsz" szülei voltak. Emiatt csúnyán fogalmazva egy görcs volt az egész gyerek, nem tudta kezelni a rá helyezett nyomást, szerintem szorongott. Egyik irodalom óra előtt tudtuk hogy valaki felelni fog, ezért felmondta nekem az anyagot hogy gyakoroljon, egy hiba nem volt benne, mondta is hogy milyen sok órát tanult. Aztán mikor kiválasztotta a tanár, hogy akkor ő feleljen, leblokkolt a nyomástól, és szerencsétlen csak hebegett-habogott. Végül hármast kapott, és akkor elsírta magát. Nagyon sajnáltam, mert tudta az egész anyagot, ott mondta fel nekem előző szünetben, csak a szülei annyira terrorizálták lelkileg hogy stressz helyzetekben lebklokkolt az agya egyszerűen.
2023. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Oltáskor... A legkeményebb csávók (értsd: terroristák) még össze is szoktak esni ... ájultan.
2023. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Nem te voltál az egyetlen a világtörténelemben, nyugi. ;-)
2023. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!