Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Év közben lehet iskolát...

Év közben lehet iskolát váltani? 10 osztalyos vagyok. ugyanaz a szakma lenne Anyukám szerint nem lehett váltani iskolát

Figyelt kérdés

év közben lehet iskolát váltani?

10 osztalyos vagyok. ugyanaz a szakma lenne

Anyukám szerint nem lehett váltani iskolát


2023. nov. 7. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskolától függ. Fel kell hívni az iskolát ahova mennél, hogy van-e átvétel évközben vagy nincs.
2023. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet. Mit csinálna az, akinek a családja tanév közben költözik?

Anyukád színtiszta marhaságot beszél.

2023. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Annyi, hogy célszerű a félév végét megvárni, de attól függetlenül már most el lehet kezdeni tárgyalni az új sulival.
2023. nov. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajts rá, ha lenne valamiből különbözeti.
2023. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
miért ne lehetne. okt végétől vagyok új suliban, az őszi szünet előtti nap volt az utolsó ott, és a szünet utáni az 1. itt.
2023. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem lehet sulit váltani összes iskolát felhivtunk mindenhol sokan vannak
nov. 11. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát nem azért nem lehet, mert tanév közben ne lehetne, hanem mert nincs hely. Nyilván, ha általános iskolás lennél és költözés miatt kéne új iskolát keresnetek, akkor az új lakcím szerinti körzetes iskola köteles lenne fogadni, akármilyen sokan vannak.

A középiskola már más, az már nem kötelező, tehát felvesznek, ha akarnak, vagyis ha van hely és nincs egyéb kifogásuk ellened.


De akkor, ha nem lesz több helyük, akkor tanév végén se fognak átvenni.

nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!