Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek? Osztálytalálkozót...

Elmennétek? Osztálytalálkozót szerveznek az általános iskolai társaim. Nem szívesen mennék el, mert egyrészt nem érdekelnek, másrészt sokan csúfoltak az osztályból betegségem miatt. Nem haragszom, de nem tudok felejteni.

Figyelt kérdés
Félre tudnátok tenni ezt a negatív érzést és elmennétek a találkozóra?

dec. 18. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
51 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Én nem valószínű, hogy elmennék. Viszont! Csak hogy egy pozitív példát mondjak. A mi osztályunkba is járt egy srác, akit iszonyú sokat piszkáltak sajnos. Most majd' 10 év után volt az osztálytalálkozónk, és - nagy meglepetésünkre - a fiú eljött. Ennyi idős fejjel, teljesen másképp állt hozzá mindenki, azt éreztem, hogy picit talán mindenki "megbánta" a neki szánt bántásokat. Szerintem ilyen szempontból érdemes meggondolni, lehet Te is le tudnád zárni magadban a sulis bántós időszakot.
dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 7 tök jó évünk volt, amit nyolcadikban teljesen tönkretett két pics@, akik csak arra az egy évre jöttek hozzánk. Az egyikük szervezte a találkozót, nem mentem el. Amikor láttam facen a képeket, a 28 emberből, ha voltak 10-en, sokat mondok.
dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
A kulcsszó az, hogy nem érdekelnek téged. Így ne menj el.
dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2-es, ők is FB csoportot csináltak, 3-4en ha írtunk, 1 hónapja inaktív a csoport. A sors pikantériája hogy a csúfolódómmal egy házban laktam, normálisan köszöntünk egymásnak meg beszéltünk, de a gombóc még mindig ott volt a gyomromban ha megláttam, pedig 20 éve hogy ballagtunk.
dec. 18. 10:19
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha te nem akarsz menni, akkor minek kattogsz rajta? Akkor ne menj, nem mindegy más mit gondol? Ha itt valaki azt mondja menj el, akkor elmész annak ellenére, hogy nem szeretnél?
dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam véleményekre ki hogy látja :) Párommal beszéltük hogy nem tudnék odamenni úgy, mintha mi sem történt volna.
dec. 18. 11:03
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell elmenned, ne is foglalkozz vele.
dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szívesen mennél, akkor ne menj és ne is kattogj rajta.
dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyedül az osztályfőnöknőm érdekel, majd elkérem az elérhetőségét. Sokat segített nekem lelkileg, neki szóltam mikor bántottak a többiek, osztályfőnöki óra keretében beszéltünk is erről burkoltan, de jobb nem lett tőle, sőt mondták hogy mentél árulkodni? Öngyilkossági gondolataim voltak akkor. Felnőtt fejjel nyilván más belegondolni így utólag, engem sem érdekelne ma már, de akkor sírva mentem haza. Ezt nem tudom csak úgy elfelejteni nekik. Annyiszor átrágtam magam ezen, de úgy érzem nem tudnék elmenni. Meg nem tudnék mit mondani. Bántani meg nem akarnék senkit.
dec. 18. 11:22
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2 hónapja nekünk is volt, nem mentem el, mert egyrészt külföldön voltam, másrészt nem érdekelt senki annyira, hogy átszervezzem emiatt a dolgokat.
dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!