Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz ha fiú öltözőbe valakinek...

Gáz ha fiú öltözőbe valakinek erekciója lesz?

Figyelt kérdés

Történni fog bármi?

Bántják kiröhögik ilyesmire gondolok.



febr. 9. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
99% hogy elterjed hogy meleg.
febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Sztem a kutya nem foglalkozik vele manapság.
febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem, miért lenne gáz? Természetes reakció. Jesszus... Már miért röhögnék ki ezért? Hány éves vagy? Kb 10-11-re tippelek...
febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom arra gondolt, hogy ha a fiú öltözőben van erekciója, akkor az osztálytársaira állt fel neki.
febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
4# De ki foglalkozna ilyennel? És mi ezen a nevetséges? Mi ez, ovi?
febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
#4 amúgy tini fiúként a legtöbben a legyet is röptében, szóval valszeg nem az osztálytársára. De azért simán lehetségesnek tartom hogy valaki észreveszi, aztán elterjed hogy az osztálytársára állt fel.
febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem gáz, mert tinikor tombolnak a hormonok.
febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
#5 te se most voltál fiatal mi? Vagy csak nagyon langyi közegben nőttél fel, mert alapvetően ez tiniként rohadt nagy pletyka lehetőség, amivel a legtöbben élnek is.
febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
8# De ki pletykálna ilyenről? Kinek vicces az ilyesmi? Elképzelni sem tudom, de tényleg.. Ez ilyen ovis humor, mint a pisi-kaki viccek, kb annyira vicces... Kérdező, ne foglalkozz velük.
febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
#8 a tinik között? Mindwnki ilyenről pletykálna, viccelődne, piszkálná a másikat. Ezért mondom hogy nem sok közöd van hozzájuk valószínűleg. Nekem viszont igen, szóval nem értem miért kötsz belém :D
febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!