Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha új vagyok az...

Mit csináljak ha új vagyok az osztályban és (ezért) állandóan szekálnak?

Figyelt kérdés
Nem rég váltottam iskolát. Az új suliban nem volt senki akit ismertem. Ezért most engem szekál mindenki.

febr. 13. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért/mivel szekálnak?
febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azzal hogy stréber vagyok. De hát az iskolába nem tanulni járunk?
febr. 13. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki egy korábbi kérdésnél leírta, hogy külön jelentkezve felhívta a tanár figyelmét arra, hogy volt házi és ugyan ellenőrizze már, mert te megcsináltad, és ezzel sikeresen magadra haragítottad az osztályod?🤔
febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem
febr. 13. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az élet problémái...
febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Hadd szekáljanak, te érettebb gondolkodású vagy, mint ők. Legyenek minél jobbak a jegyeid, és kerülj minél jobb iskolákba. Ők csak irigyek, mert jók a jegyeid és mert jobb vagy náluk.
febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azért mondják hogy stréber vagy mert szeretsz tanulni és jók a jegyeid akkor ne foglalkozz velük mert ezt általában csak irigysegbol mondják.


Viszont nekem is van egy tényleg stréber osztálytársam.

Bármit kérdezek tőle állandóan csak a dolgozatokról,házifeladatrol beszél. Ez tényleg zavaró tud lenni. Probalnam jobban megismerni de igy nem lehet. Ha te is hasonló vagy akkor próbálj más témát találni mikor beszelgetnek veled, ne mindig csak a suli és a tanulás.

febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Mi a fontosabb? Hogy népszerű legyél néhány irigy hülyegyerek között 4 évig, vagy hogy jó egyetemre kerülj be? Próbáld viccesre venni a figurát, szólogass be nekik, viszont legyél nyitott azok felé, akik érdeklődést mutatnak irántad.
febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!