Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen ledöbbentem......

Teljesen ledöbbentem... Vannak tanárok/tanítók/óvópedesek, akik egyedülálló szülőkkel, anyukákkal is flörtölnek? (Meg gondolom "egyéb".) Olvastam több véleményt (még itt is!), hogy egyes férfiak így is ismerkednek. Rendben, oké, de... Befejezés lent!

Figyelt kérdés

Rendben, oké, túlteszem magam ezen, de mi van - például - magukkal a gyermekekkel? Vagyis a nevelésükkel, fejlesztésükkel, velük való foglalkozással? Vagy ha ilyen anyukákkal van is flört, attól még van odafigyelés is a csoportra, vagy iskola esetén az osztályra? Vagy ezt mégis hogy képzeljem el? (Mert egyenlőre nem igazán fogom fel ésszel e jelenséget, hiába olvastam/tudok róla...)


Voltak cikkek angol nyelven (ugye "minden rossz" nyugatról érkezik - tartják egyesek), de voltak hozzászólások még magyar fórumokban is.


El nem tudom képzelni egy ilyen "kapcsolat" mégis hogyan alakul ki?! Legtöbb anyuka úgy utasítaná el azonnal a fickót, hogy az csak lesne!

Meglehetősen szokatlan jelenség. Remélem nem csak szerintem.


(Kérem a nem a te ügyed típusú kommenteket itt ne használjátok. Egyrészt tisztában vagyok vele, másrészt nem erről íródott ki kérdés. Köszönöm!)



febr. 13. 20:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Mi köze ennek a tanításhoz? Nem tanítás közben ismerkedik a tanár, mivel tanítás közben nincs ott a szülő. Mi a probléma ezzel? Tanár-diák viszony nyilván nem lehet, de azzal mi a gond, ha tanár-egyedülálló szülő viszony alakul?
febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
És még több apuka van akik az óvónőt dugják. Csak azért írom le nehogy meglepődj!
febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Fölrtölnek. Oszt'? A többi meg Te gondolod, ahogyan írod.


Egykori tanárként el nem tudom képzelni, ilyenre mikor lett volna lehetőségem.

febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

#2 adom a válaszodat. Eddig 3 ismerős pár ment szét bölcsis nénis vagy óvó nénis félredugás miatt és van még 2 ismerősöm, aki a legnagyobb örömmel hordja a gyereket óvodába saját bevallása szerint, mert ott nem csak a gyerek érzi jól magát, hanem apuka is jól érzi az óvó néniket xD

Ne legyenek senkinek illúziói. Férfi nő ott nyomja, ahol érik egymást. Szép dolog a hűség, de többen beszélnek róla, mint ahányan tartják. Ahol pedig még kapcsolat sincs, ott aztán patakokban folyik a g… tudjátok ti.

febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Szervizmérnök úr ***** válasza:
66%

Törvény nem tiltja, szerintem.

Nálunk volt olyan osztálytárs, akinek az anyja tanárnő volt, de úgy osztották be, hogy nekünk nem tartott órát soha meg nyilván osztályfönök is más volt.

Ezt tovább gondolva, az általad említett flörtből kapcsolat lenne, elvileg át kellene rendezni a beosztást, összeférhetetlenség miatt.

De nem tudom pontosan, hogyan megy ez.

febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
A legjobb sulis barátnőm anyukája mai napig összejár a volt tesitanárunkkal, aki amúgy háremet tart fenn az egyedülálló anyukákból.
febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
#5 nincs összeférhetetlenség. Nekem osztálytársam anyja volt az ofő, apja a matektanár.
febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

"van még 2 ismerősöm, aki a legnagyobb örömmel hordja a gyereket óvodába saját bevallása szerint, mert ott nem csak a gyerek érzi jól magát, hanem apuka is jól érzi az óvó néniket xD"

. Ezt hogy kell elképzelni? Amíg a gyerekek szürcsölik a kakaót, d*gnak egyet vécében?

febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
#8 nagyjából erről van szó. De inkább a délutáni pihi alatt. Apuka megy a gyerekért, de a délutáni alvás még folyamatban van, hát megvárja és addig sem unatkoznak.
febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#8: nyugtass meg, hogy szándékosan viccelsz, mert aki kicsit is ismeri a helyzetet, az belátja, hogy ez képtelenség... most hadd ne soroljam, hány sebből vérzik a történet.


De ha csak téged vicceltek meg ezzel, megértem.

febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!