Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is irigy volt kicsit,...

Más is irigy volt kicsit, amikor valaki begipszelt kézzel vagy lábbal ment iskolába, és ezért sok figyelmet kapott?

Figyelt kérdés
Emlékszem, az én fejemben megfordult néhányszor, hogy jaj, de jó lehet a sok figyelem miatt, persze nagy szívás is a fájdalom és kényelmetlenség miatt. Úgy jutott újra eszembe, mert szembe jött egy külföldi videó erről a jelenségről tiktokon és rengetegen kommenteltek, hogy ők is mindig irigyelték ezeket az osztálytársakat vagy ezért szerettek volna gipszet. Meglepett, hogy ez a gondolat ennyire "gyakori".
márc. 17. 15:50
 1/4 anonim válasza:
38%
A gipsztől büdös lesz a lábad.
márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem, amikor napok múlva már koszos a gipsz...
márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem megesett begipszelt könyök, egészen addig k.b. az egész iskola bullying-olt engem szóban, az osztálytársaimmal sem voltam jóban, akkor hirtelenül jaj-jaj és kutya töke. 14 éves koromban és 8. osztályban. Nem kértem a segítségből és soha nem lettünk már jóban. Ez nekem képmutatás és napraforgózás volt.

A bullying-ok oka meg általános gyerekkori gonoszságokból fakadtak. Csak nálam túlságosan súlyos mederben. Allergiás voltam, asztmás voltam, nem sportoltam, valójában elhibázott gyógyszerezéstől dagi voltam, lúzernek tűntem, segítség helyett jó volt rugdosni.


35/F

márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Büdöstalp
márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!