Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan deritsem ki, hogy meleg-e?

Hogyan deritsem ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Van egy evfolyamtarsam aki tetszik, viszont nem beszeltem vele soha meg semmi, tehat fogalmam sincs, hogy meleg-e.

Az a baj hogy ballagunk es 1 het alatt mar kicsit nehez ezt kideriteni.

Probaljak vele szemezni vagy mit csinaljak?

Mielott valaki megkerdezne, nem, nem most tunt fel a letezese, csak massal voltam elfoglalva ezidaig 🥹



ápr. 29. 22:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem fogok ráírni, mert nagyon kínos lenne.

4 éve járunk egy suliba, és még egy szót se beszéltünk soha, nagyon hülyén jönne ki, hogyha random ráírnék 💀

ápr. 30. 20:07
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Akkor szinte megválaszoltad magadnak. Hagyd békén.

Majd találsz mást, akivel tudni fogod, mit kéne mondani, gördülékeny lesz minden.

ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy életen át úgysem titkolhatod, hogy meleg vagy. Legjobb felvállalni. Vagyis kezeld úgy a dolgotz mint ha csak egy heteró fiú ráírna egy lányra.

Szia! Mindig is tetszettél. Lenne kedved ismerkedni?

Ennyi.

máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Már nem releváns, heteró, és jár is egy lánnyal.
máj. 3. 14:19
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem fogok ráírni, mert nagyon kínos lenne.



A jövőre nézve másik emberrel kapcsolatban is ugyanezt fogod tenni? Sosem lépsz?

máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#15 én nem azt mondtam, hogy bárkihez hozzászólni kínos lenne. Én azt mondtam, hogy erre az egy személyre lett volna kínos ráírni.

Sehol sem állítottam olyat, hogy tétlenül várom, hogy megtaláljon valaki.

máj. 3. 21:47
 17/21 anonim ***** válasza:
Mitől lett volna? Ő sem különb, hidd el.
máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te vagy az a csaj tuti. Cicid
máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az a fura, hogy a ráírást cikinek tartottad, de a szemezés nem lett volna az. Pont fordítva lett volna ciki, ha szemeztél volna vele.
máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Cicike
máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!