Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a sráccal? Elegem...

Mit tegyek a sráccal? Elegem van. Megaláz, piszkál, megüt és a tanároknak csak hazudik az egészről.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam napi szinten sokszor szekál és megaláz mindenki előtt! Egyik nap elszakította a fülhallgatómat és egyik tanárt sem érdekelte. Persze a tanárnak nyalizik.. nekik azt mondja hoz majd nekem de viszont nekem annyit mondott: soha nem hozok neked és ezt röhögve a képembe mondja... Ma a szünetben elkezdett lökdösni én vissza löktem és a szemembe csapott. Homályosan látok a bal szememmel azóta. Senkit nem érdekelnek ezek a dolgok még a szüleimet sem.Ők max csak a tanárral beszélnek de a tanár nem tesz semmit. Nekem ebből már nagyon elegem van mit tehetnék?

2012. szept. 13. 14:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Verd meg, csak úgy tudod kiérdemelni a tiszteletet. Meglátod többet nem fognak piszkálni
2012. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne az ofőddel, tanárokkal beszélj, hanem az igazgatóval! Hátha ott eredményesebben jársz. Mond el hogy sorozatosan piszkál, bánt, megaláz téged, és ezt te nem bírod tovább.

Ha kicsit is normális az igazgató akkor elbeszélget a zaklatóddal és megszűnik a terror. Ne hagyd magad! Nyisd ki a szád és tegyél meg mindent hogy napvilágra kerüljön ez a dolog! Szomorú hogy a tanárokat ez nem érdekli... sajnos igazságtalanságban élünk, de azért ne add fel! Menj az igazgatóhoz!

2012. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
28%

Egy tutyimutyi vagy. Ezért ver meg.

- Minek viszel magaddal fülhallgatót a suliba?

A tanárra figyelj!

- Amikor piszkál ess neki keményen. Élőszőr szavakkal utána tettekkel.

Másból nem tanul elhiheted.


Vagy fogadd el a helyzetet és egész életedben te leszel, aki meghunyászkodik, lenyomnak, kihasználnak. Addig, amig ezt fel nem ismered és utána egy 9mm gáztöltéses félautomata fegyverrel ki nem végzed az akkor téged molesztálókat. Utána meg magadat. Szép jövő nem? Ezért lépj most!

2012. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne a tanárokhoz szaladj, mert azzal csak még jobban megaláz, inkább üss neki vissza.
2012. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy éppen ezért nem viszek semmi értéket az iskolába, még telefont se. Mondjuk engem nem vernének meg, de nem hagyom el, stb.

Azért kár fülhallgatót, meg stb.-t vinni, hogy menőzz vele, mert ez lesz az eredménye...

2012. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom nem menőzni akart vele, hanem szimplán zenét hallgatott, mint minden ember. Én is hallgatok mp4-ről zenét, még sem menőzök vele. Jaj!

Na mindegy.

Kérdező nem hiszem hogy erőszakra erőszak lenne a megoldás. Ha nem tudod elérni hogy békén hagyjon akkor fordulj a felnőttekhez újra és újra. Lehet hogy van olyan zaklatásos eset ahol egy vissza pofázás, vagy vissza ütés eredményes lehet, és leszállnak a gyerekről, de sok esetben nem számít hogy ő próbálja magát megvédeni. Csak annál jobban rászállnának. Plusz ott vannak az erőviszonyok. Felesleges lenne egy három fejjel magasabb, nagyobb darab fiúnak neki menni ha a kérdező egy soványabb, 40 kilós fiú. Plusz ha többen megtámadják suli után haza fele mert "mi a f*szt pofáztál be a terembe?", akkor sem tud mit kezdeni. Egy a több ellen felállás hova vezetne? Erőszak csak még több erőszakot szül!

2012. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

ma 15:30

És miért kell az iskolában mp4-ről zenét hallgatni? Miért nem lehet szocializálódni, beszélgetni, stb.? Lehet, hogy pont ez az egyik oka, hogy piszkálják.

2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként nem hallgattam a suliban és nem akartam menőzni sem vele csak reggel rajta felejtettem a pólómon! Nem vettem le mielőtt be mentem a suliba mert én rá szoktam akasztani vagy hogy is mondjam. A gyerek meg letépte...
2012. szept. 13. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem. A mai világban mindenkinek van pm3-ja, mobiltelefonja, laptopja, meg egy csomó ilyen kütyüje. Nem ő az egyetlen az iskolában aki zenét hallgat! Honnan tudod hogy mikor hallgatja? Biztos nem matekórán! Azzal meg semmi baj nincs hogy iskolába menet és hazafele hallgatja a zenét. Ne kötözködj, azzal nem segítesz neki. Hasznos tippeket adjál, ne ilyet hogy "nem kéne zenét hallgatni az iskolában, meg ne menőzzél". Hát ezzel nem sokra megy...
2012. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem birom megverni mert erősebb? Én már tényleg szeretném szétütni a fejét mert nagyon elegem van
2012. szept. 16. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!