Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom folyton szivat!...

Bioszféra kérdése:

A tanárom folyton szivat! Jelentkezem, rosszul válaszolok elkezdi, hogy lehetek ennyire hülye, ostoba stb. Mindig engem b*sz le mindenért. Dolgozatban 63/51 pontom volt és 1-est adott rá. Nem tudom miért utál?! Ellenem szítja az osztályt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 16:52
 1/7 anonim válasza:
63/51 .. azt hogy ?
2012. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez az egyes elég kemény és magasabb szintre emeli a bulit...

Szerintem először kérdezd meg a tanártól, mit ivott, aminek a hatása alatt ebből a pontszámból egyest kreált és utána menj a szüleidhez.

Durva, de ez már a tanulmányaidat fenyegeti.

2012. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nálunk ez a dolgozat ép hogy kettes :)
2012. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Jól el kell verni,hogy megemlegesse!

Sz.r az élete a se..fejnek,és így kompenzál.

Vagy csak simán ganéj ember.

Elverni,mint a lovat! :)

2012. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanárverés? Gratulálok a remek tanácshoz! Nyilván nem véletlenül pécézett ki magának. Az éremnek két oldala van, és itt mi csak a te szemszögedből látjuk. Ha pedig tényleg ok nélkül szívat, mert amúgy kis angyal vagy, akkor irány az ofő.
2012. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mond meg a szülőknek az én tanárom is egy G@$i neked semmi esélyed nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ugyan ez a helyzet nálam is. nálam még G@$ib a tanár én viszont ilyenkor be szolok neki amit nem kéne.
2012. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd meg őt 63/51 pont azért sok de nem tudom mi az anyag mert lehet hogy attól függ hogy mi..és nem hiszem h angyalka lennél ;)
2013. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!