Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elegem van az osztálytársamból...

Elegem van az osztálytársamból! Sztetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki mindenbe beleköt. (belém meg a legjobb barátnőjébe). Nekem már nagyon elegem van belőle. Egyszer a házimból két feladat nem volt kész, gyors megcsináltam, senki nem vett észre.Utána még témazáró előtt. (csütörtökön volt a témazáró) megkérdeztem az egyik osztálytársamat, hogy kérdez-e a feladatokból. Erre odajön és már kezdi a beleszólást: Nem volt kész! valld be! Pedig neki még többször sem volt kész a leckéje, és mégis megígértem neki hogy nem köpöm be. Bezzeg ő! Hálistennek nem volt még olyan óránk, az mindig csütörtökön van. De már tiszta ideg vagyok miatta! Még a fába is beleköt. És okostojásnak nevez ez is nagyon zavar, mert nem vagyok stréber, egyáltalán. Ha lehet ne úgy válaszoljatok hogy "lusta vagy", nem vagy képes tanulni...stb

2012. okt. 24. 14:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Válaszoljatooook !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 24. 14:48
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy még azt akarom mondani hogy szidni is rengeteget szokott.
2012. okt. 24. 14:49
 3/18 anonim válasza:
ne foglalkozz vele és kész
2012. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát könnyű azt mondani!
2012. okt. 24. 14:53
 5/18 anonim válasza:
korotok?
2012. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Randi?
2012. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
mindketten 11.
2012. okt. 24. 14:58
 8/18 A kérdező kommentje:
6.! az a belekötős lány
2012. okt. 24. 14:58
 9/18 anonim válasza:
lehet bejössz neki, csak nem tudja máshogy kimutatni
2012. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Randizzunk..
2012. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!