Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretem az egyik osztálytársa...

Szeretem az egyik osztálytársamat mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem az egyik osztálytársamat és már az egyik másik osztálytársam szereti és azt hallottam hogy ő is akit szeretek az viszont szereti őt és mostanában nincs az akit szeretek a másik osztálytársam közelében és nem tudom hogy most már nem szereti őt vagy még igen és rettenetesen bele vagyok zúgva abba az osztálytársamba és szégyelem meg mondani neki hogy szeretem mit csináljak?

2012. nov. 10. 19:00
 1/4 anonim válasza:

Én tényleg sajnállak, meg minden, de bakker, amíg nem használsz írásjelet, négy sornyi szótenger az egész mondandód és alig bírom értelmezni...


Az én tanácsom az, hogy ha nem akarsz beégni, akkor lapulj meg és várj. Ez nem a te időd.

2012. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit akarsz fiam?
2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy ő is szeressen engem mert ő is nagyon szeret focizni s én is és még sok más dologban hasonlítunk.
2012. nov. 11. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!! Olvastam a kérdésed,és arra lennék kiváncsi hogy mi lett a történet vége? Bocs,nem tolakodásnak szántam,csak én is egy hasonló szituban vagyok,és azt akarom tudni hogy neked sikerült-e össze jönni vele!!Légyszi,válaszolj!!!!
2014. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!