Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit vennétek szülinapjára...

Ti mit vennétek szülinapjára az osztálytársatoknak?

Figyelt kérdés

Lány,16 éves. Igazából nem ismerem,de olyan helyzetbe kerültem ,hogy muszáj meg illik vennem neki valamit,csak semmi ötletem nincs.

Egy doboz toffifee-t adok neki de amellé még kéne valami...

Valaki segítsen :D ti mit vennétek neki? nyilván nem nagy ajándékra gondolok ,hanem valami kis apróságra csak nem tudom ezen belül mit...:S



2012. dec. 13. 22:56
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy szép egyedi karácsonyi dísznek minden lány örül és most sokfélét lehet kapni a karácsonyi vásárokban. Egy gömböt vagy egy angyal formájút is vehetsz neki, biztos örülni fog neki.
2012. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kotozkodesbol, de en nem vennek neki karacsonyi diszt. Gondolom igy is ellopja a szulinapi unneplest a karacsony, es fogadok hogy kapott mar egybe ajandekot "egy kalap alatt" elintezve. A karacsonyi vasar jo otlet, de inkabb egy par kesztyut vegyel neki, mintsem karacsonyi valamit.
2012. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy egy bogret.
2012. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!