Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A problémám az, hogy van egy...

A problémám az, hogy van egy kis hasam és gyengék a karjaim. Mondjatok valamit hogyan legyek izmosabb és soványabb! Ötletek?

Figyelt kérdés
14/F,173-5 cm,55-6 kg. Heti 3 fociedzés. Többet mozgok és kevesebbet eszem a többi fiúnál az osztályban, nekik mégis jó karjaik és hasuk van.10 éve focizom, a lábaim erősek, most egy ideje kapus vagyok, remélem ez segít rajtam. (3x1.5 óra) 1 tesi. Jobb időben végig futunk hegyen, lépcsőn fel-le.1-2 úszás hetente. (45 p)Nagyon keveset iszom állítólag, (napi 1-1.5 l) pedig nem szoktam szomjas lenni. Kb. este 10-11-12-től 3/4 7-ig alszom. Kaja: reggel tál müzli, uzsinak egy szendvics meg gyümölcs. (általában egy fél alma), suli menza, néha edzés előtt még egy szendvics, otthon meg kis vacsi. Valami tojás, héha főzelék, vagy 2 szendvics. (Általában sonkásak, úgyhogy nem hiszem hogy egészségtelen lenne. )

2013. jan. 8. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb kondi lenne, de szerintem nem fér bele az idődbe, és a pénztárcádnak sem jó, mert akkor már sok fehérje, és normális étrend kell. Mikor én is elkezdtem edzeni, szinte semmi normálisat nem ettem, néha húst, mivel abban van a legtöbb fehérje, de otthon szinte csak heti 1-2x volt. De ettől függetlenül fejlődtem picit. karom 32-ről 35. Mondjuk annyi, hogy rajtam van zsír is, de rajtad szinte nincs, és ez a jó, tehát szerintem felülés meg hasprés, lábemelés jó lesz, ha kockahasat szeretnél. Ha nagyobb kart, akkor meg csinálj tricepszre gyakorlatot, mert bicepszre nehéz otthon. Felteszed a lábad egy székre, a kezeidet pedig az ágyra, és a térded álljon 90 fokos szögben, és nyomd ki magad, ez fájni fog, de jó lesz.. kézisúlyzóval meg bicepszre mehet, vagy tegyél flakonokba homokot, és csinálj azzal.. Régebben én is azt csináltam. AMúgy egyszerre fogyni és izmosodni nem tud a tested, csak az egyiket, de szerintem neked felesleges fogyni. 17/F 177cm 71kg. Ja, és ne legyél fent éjfélig.. Nem tesz jót. Én is sokat alszok mostanság, és sokkal jobb. :)
2013. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi kipróbálom, főleg ez a kinyomásos tetszik így hangzásra legalábbis :)

2013. jan. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!