Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek írjak neki vagy ne?

Szerintetek írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárommal elég jóba vagyok,sokat beszélünk, hülyülünk szinte egész nap..imádok vele lenni, ő is velem. csak az a gáz, hogy én szeretem, neki barátnője is van, a korkülönbségről nem is beszélve..

Én már beletörődtem, bár a remény sosem hal meg....de megbeszéltük hogy nem kéne ennyit együtt lenni, beszélni mert ez így nem okés hogy így érzek. Szóval most nem beszélünk, de én ezt nem bírom, nem akarok iránta így érezni de attól még nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot.Vagy csak ez a megoldás van? vagy írjak neki?:/ vki akivel már volt hasonló?!



2013. ápr. 1. 22:56
 1/4 anonim válasza:
velem még ugyan nem volt hasonló de szerintem nem olyan vészes a dolog próbálj meg ugyan úgy viselkedni vele mint eddig csak akkor kevesebbet lógj vele meg beszélgessetek ennyi nem olyan nagy dolog :)
2013. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is ilyen helyzetben vagyok mint Te. annyiban más hogy nálam nincs képben barátnő....ott tartok már hogy teljesen beleszerettem és nem is akarok máshogy érezni. addig nem lehet semmi amíg ide járok de már nem kell sokat várnom mert 11.be járok. viszont ha nálatok ott a barátnő akkor nagyon kell vigyáznod! nem lehetsz benne biztos hogy kit választ. szerintem ha biztos vagy az érzéseiben akkor beszélj vele hogy mit akar és mondd el azt is hogy Te mit szeretnél! remélem segítettem...:)
2013. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

hát igazából ennél kicsit bonyolultabb több szempontból is csak nem fejtettem ki bővebben, de privibe leírom ha gondolod 2.:)

2013. ápr. 2. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok :)

írd nyugodtan ^^

2013. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!